Olga Kalicka wspomina chorobę ojca. "Jest już 12 lat po przeszczepie"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @olgakalicka
Olga Kalicka pokazała ojca

Olga Kalicka pokazała tatę. Aktorka opublikowała zdjęcie z wydarzenia, w którym oboje wzięli udział. Gwiazda podzieliła się z internautami szczegółem z życia swojego ojca. Mężczyzna 12 lat temu przeszedł zabieg przeszczepu szpiku kostnego.

Olga Kalicka to młoda aktorka teatralna i telewizyjna. Rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach. Niedawno zagrała jedną z głównych bohaterek kontrowersyjnego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Pod koniec 2021 roku poinformowała o rozstaniu z narzeczonym, Cezarym Nowakiem, z którym doczekała się syna. Od narodzin dziecka aktorka stała się bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym obejmuje ojca. Wyznała, że mężczyzna ma za sobą walkę z chorobą, którą ostatecznie pokonał.

Olga Kalicka pokazała tatę. "Jest już 12 lat po przeszczepie"

Aktorka umieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z tatą. Olga Kalicka wzięła udział w wydarzeniu "Bieg po Nowe Życie", którego celem jest zwiększenie świadomości na temat transplantologii. Gwiazda ma powody, by w nim uczestniczyć:

"Cieszę się, że mogę być częścią tej akcji od wielu lat! Kolejny raz w sztafecie pobiegłam z moim tatą, który jest już 12 lat po przeszczepie szpiku. Poznałam na biegu ludzi po przeszczepach, którzy naprawdę żyją pełnią życia i cieszą się z każdego dnia!! To niezwykle inspirujące!" - napisała.

Szczere wyznanie aktorki było punktem wyjścia do zwrócenia uwagi na ważny problem.

"Zachęcam Was do podpisywania oświadczeń woli, by móc wspierać transplantologię, kiedy nam organy nie będą już potrzebne. Rozmawiajcie z bliskimi - niech wiedzą, jakie jest Wasze stanowisko w sprawie" - dodała.

Olga Kalicka poinformowała o rozstaniu

Olga Kalicka przez kilka lat związana była z Cezarym Nowakiem, z którym była zaręczona. W 2019 roku urodził się ich syn, pierwsze dziecko aktorki. Jednak ślubne plany pokrzyżował wybuch pandemii. Niedługo później w mediach pojawiły się plotki o kryzysie w związku aktorki. Olga Kalicka zdecydowała się zabrać głos. W grudniu 2021 roku wydała oświadczenie, w którym potwierdziła doniesienia:

"To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka. Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji" - napisała wówczas na swoim koncie na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @olgakalicka

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości