Kim jest nowa "Królowa życia"? Julia von Stein zajmuje się kosmetyką pośmiertną

Nowa "Królowa życia" Julia von Stein
Nowa "Królowa życia" Julia von Stein
Źródło: TTV
Oto nowa "Królowa życia". Do obsady programu TTV dołącza kolejna ciekawa osoba. Julia von Stein pracuje w branży pogrzebowej, ale jest pasjonatką życia. Przeczytajcie, co jeszcze o niej wiadomo!

"Królowe Życia" to show, które doczekało się już 12. sezonu. Do dotychczasowych bohaterów show dołączy nowa osoba. Julia von Stein na co dzień pomaga rodzicom w prowadzonym przez nich interesie pogrzebowym. Co jeszcze o niej wiemy?

Nowa bohaterka w "Królowych życia". Kim jest Julia von Stein?

Nową uczestniczkę telewizja TTV zapowiedziała w swoich mediach społecznościowych. Julia von Stein na co dzień mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Tarnowa, w którym do dziś mieszkają jej rodzice. Nowa "królowa" studiowała dziennikarstwo, jednak dziś zajmuje się czymś całkiem innym. Razem z rodzicami prowadzi dom pogrzebowy. Jej zadaniem jest projektowanie trumien. Do jej obowiązków należy także kosmetyka pośmiertna, czyli malowanie zwłok i przygotowanie ich do pogrzebów.

Julia pochodzi z zamożnej rodziny, ale - jak podano - nie jest rozkapryszoną księżniczką, a "królową ognia i chaosu". "Choć Julia i jej rodzice żyją w świecie zmarłych, to wszyscy są pasjonatami życia" - słyszymy w nagraniu.

Julia von Stein - Instagram

Julia von Stein prowadzi Instagrama o nicku @julia_von_stein. Na razie nie ma zbyt wielu obserwatorów, ale na pewno po emisji programu zyska spore grono fanów. Z jej profilu można wysnuć wniosek, że kobieta jest wielbicielką szybkich samochodów i luksusowych marek. Ma też sławnych znajomych. Pozuje w towarzystwie m.in. Honoraty Skarbek czy Klaudii Halejcio.

Mandaryna i Anna Świątczak o życiu w show-biznesie. "To były pomyje"

"Królowe życia" - bohaterowie

Największą gwiazdą show "Królowe życia" jest Dagmara Kaźmierska. Widzowie chętnie śledzą jej życiowe perypetie. Sympatią obdarzyli również jej przyjaciela Jacka oraz serdeczną przyjaciółkę Edzię. Fani Dagmary Kaźmierskiej bardzo kibicują jej synowi. Conan poznał piękną dziewczynę, o której zdaje się myśleć coraz poważniej. Jego mama jest zachwycona przyszłą synową i nie ukrywa, że już marzy o wnukach.

"Królowe życia" - gdzie oglądać?

Odcinki "Królowych życia" są dostępne online na platformie Player.pl oraz w telewizji na kanale TTV.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości