Oliwia Bieniuk przeprowadziła się do Warszawy. Otworzyła się na temat partnera

Oliwia Bieniuk o nowym mieszkaniu i związku
Oliwia Bieniuk o nowym mieszkaniu i związku
Źródło: MWMEDIA
Oliwia Bieniuk chce iść w ślady mamy Anny Przybylskiej i dlatego zdecydowała się na naukę w szkole aktorskiej. To właśnie było przyczyną jej przeprowadzki do Warszawy. Jak wygląda jej nowe życie w stolicy? Przy okazji nastolatka poruszyła temat związków.

Oliwia Bieniuk to córka słynnej aktorki Anny Przybylskiej, która zmarła ponad osiem lat temu. W tym roku dziewczyna skończy 20 lat i postanowiła wyfrunąć z rodzinnego gniazda. Jak wygląda jej nowe mieszkanie? Na to pytanie odpowiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Oliwia Bieniuk o nowym mieszkaniu

Oliwia Bieniuk wychowywała się i mieszkała w Trójmieście. W 2021 roku skończyła IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. Maturę zdała bardzo dobrze, czym pochwaliła się w jednym z wywiadów. Po maturze postanowiła zrobić sobie rok przerwy w edukacji, dlatego studia zacznie w tym roku. Z tego powodu Oliwia Bieniuk postanowiła wyfrunąć z rodzinnego gniazda i przenieść się do Warszawy. Obecnie przebywa w stolicy, gdzie zaczyna studia aktorskie. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post opowiedziała, jak urządziła się w nowym mieszkaniu.

"Dopiero co się wprowadziłam, więc muszę się przyzwyczaić. Mieszkanie nie jest urządzone w żadnym stylu, bo jest wynajęte tylko na 10 miesięcy i potem będziemy szukać czegoś innego. Wszystko jest na biało" - wyjaśniła Oliwia Bieniuk.

Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole
Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole
Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole

Oliwia Bieniuk - czy ma chłopaka?

Oliwia Bieniuk, pytana w wywiadach, czy ma chłopaka, opowiada, że jest singielką. W rozmowie z Jastrząb post stwierdziła też, że na razie nie szuka drugiej połówki, ale jest otwarta na miłość.

"Może kiedy znajdę faceta, to się przeprowadzę na stałe do Warszawy. Myślę, że jest to czas dla mnie i na razie nikogo nie wpuszczam do swojego życia, chociaż jestem otwarta" - stwierdziła 20-latka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości