Oliwia Bieniuk pokazała wiadomość od wielbiciela. Mężczyzna jest od niej starszy

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk o studiach i 34-letnim wielbicielu
Źródło: MWMEDIA
Oliwia Bieniuk jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 250 tys. internautów. Córka Anny Przybylskiej publikuje w sieci odważne zdjęcia, efekty pracy w modelingu, a także informacje z życia prywatnego. Niedawno podzieliła się z fanami wiadomością, którą otrzymała jej babcia. Nadana została przez wielbiciela Oliwii Bieniuk, 34-letniego mężczyznę.

Oliwia Bieniuk jest córką Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. 19-latka nie ukrywała, że przeżywanie śmierci mamy na oczach całej Polski nie było dla niej łatwe. Oliwia Bieniuk od małego żyła w blasku fleszy. Teraz jest już dorosłą kobietą, która stawia coraz odważniejsze kroki w polskim show-biznesie. Niedawno poinformowała, że zamierza pójść w ślady matki i swoją przyszłość wiąże z aktorstwem.

Oliwia Bieniuk ma 34-letniego adoratora

Oliwia Bieniuk urodę odziedziczyła po mamie. Pomimo młodego wieku córka Anny Przybylskiej ma za sobą pierwsze doświadczenia w modelingu - zrealizowała kilka kampanii reklamowych. Oliwia Bieniuk jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których opowiada o swojej codzienności, a także wykorzystuje je, by realizować się zawodowo. Niedawno 19-latka opublikowała treść wiadomości, którą jej babcia dostała od cichego wielbiciela. Nietrudno zauważyć, że Oliwia Bieniuk jest piękną kobietą, w której fani coraz częściej dostrzegają urodę Anny Przybylskiej. Zapewne celebrytka często wzbudza zachwyt. Tym razem zakochany w urodzie celebrytki mężczyzna jednak postanowił się ujawnić, a treść jego wiadomości okazała się dla Oliwii Bieniuk całkiem zabawna.

Mężczyzna wystosował do babci dziewczyny coś w rodzaju anonsu. Zdecydował się na odważne wyznanie!

"Dzień dobry pani Lidio. Napisałem do pani wnuczki. Bardzo mi się podoba. Cześć Oliwia, jeśli szukasz fajnego chłopaka, to wydaje mi się, że jestem dla ciebie tym właściwym. Też chciałbym być aktorem i mam zdolności aktorskie. Zobacz sobie na moim profilu, jak potrafię naśladować twarze znanych celebrytów" - napisał wielbiciel.

Mężczyzna urodził się w 1988 roku i podkreślił, jaki ma znak zodiaku. Dodał, że ma na imię Artur.

Oliwa Bieniuk
Oliwia Bieniuk ma 34-letniego wielbiciela
Oliwa Bieniuk
Źródło: Instagram @oliwia.bieniuk/https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

Trzeba przyznać, że to osobliwa forma adoracji.

"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oliwia Bieniuk studia. Córka Anny Przybylskiej idzie w ślady matki

Oliwia Bieniuk już jakiś czas temu zapowiedziała, że od września rozpoczyna swoją warszawską przygodę. Wówczas podkreśliła, że wybiera się na studia aktorskie. W zorganizowanym niedawno Q&A jeden z obserwatorów zapytał córkę Anny Przybylskiej o to, na jaką dokładnie uczelnię się dostała. W stolicy nie brakuje przecież szkół kształcących na kierunkach aktorskich. Oliwia Bieniuk nie była jednak skora do zdradzenia wszystkich tajemnic od razu. Na pytania odpowiadała zwięźle i konkretnie, toteż dopiero przy trzecim dotyczącym konkretnych placówek podała wyczerpującą informację.

"Idziesz do Akademii Teatralnej czy do Machulskich?" - zapytano.

"Do Warszawskiej Szkoły Filmowej" - odpowiedziała Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk o studiach
Oliwia Bieniuk
Źródło: Instagram @oliwia.bieniuk/https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości