Oliwia Bieniuk przeprowadza się do Warszawy. Chce spełniać swoje marzenia

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Oliwia Bieniuk wyprowadza się z Gdyni

Oliwia Bieniuk wyprowadza się z rodzinnej Gdyni i już niedługo zamieszka w Warszawie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pochwaliła się fanom za pośrednictwem Instagrama, że dostała się na studia w stolicy naszego kraju i zamierza spełniać swoje marzenia o zostaniu aktorką.

Oliwia Bieniuk razem z ojcem Jarosławem Bieniukiem i dwoma braćmi mieszka na co dzień w domu w Gdyni, ale już niedługo młoda influencerka po raz pierwszy wyfrunie z rodzinnego gniazda. Córka Anny Przybylskiej chce pójść w jej ślady i od jakiegoś czasu przygotowywała się do egzaminów na studia aktorskie. Celebrytka dobrze wie, że jej kariera może nabrać szybszego tempa w momencie, gdy tylko zdecyduje się zamieszkać w Warszawie. Okazuje się, że Oliwia Bieniuk postanowiła się już usamodzielnić i niedługo wyprowadzi się od najbliższych.

Oliwia Bieniuk przeprowadza się do Warszawy. Dostała się na studia

Oliwia Bieniuk podczas pogadanki z fanami na InstaStories zdradziła, że już niedługo opuści rodzinną Gdynię i wyjedzie do Warszawy, gdzie zamieszka ze swoją najlepszą przyjaciółką.

"Tak, od końca września będę mieszkać w Warszawie z psiapsi" - obwieściła radośnie.

Fani młodej celebrytki zapytali ją o to, czy nie boi się wyprowadzać od rodziny w tak młodym wieku.

"Troszkę tak, nowe otoczenie i znajomości, mam nadzieję, że sobie poradzę i Warszawa nie będzie mnie przytłaczać" - odpowiedziała.

Oliwia Bieniuk potwierdziła obserwatorom, że dostała się na studia w Warszawie i wszystko wygląda na to, że udało się jej spełnić marzenie o szkole teatralnej. Fani podkreślili jednak, że stolica naszego kraju nie ma zbyt dobrej opinii i wyrazili obawę, że ich ulubienica może wpaść w wir imprezowania. Oliwia Bieniuk zaznaczyła jednak, że to jej nie grozi.

"Nie boję się. Bo ja umiem powiedzieć STOP! I mam granicę, której nie przekraczam" - podsumowała.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu
Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu Jeremiah "Jay" Dąbrowski i Eliza Milewska byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Tworzyli parę z najdłuższym stażem, to też wydawało im się, że miejsce w finale mają w kieszeni. Niestety, ostatni tydzień w "Hotelu Paradise" rządzi się swoimi prawami. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzień.tvn.pl Jay i Eliza zdradzili, czy wciąż są razem.

Oliwia Bieniuk dorastała na oczach całej Polski

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Sławna para, mimo wielkiej miłości, nigdy nie zdecydowała się na ślub, ale bardzo dbała o wychowanie swoich potomków. Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród fanów aktorki, a ona sama nie ukrywała jej przed światem. Dziewczynka uczestniczyła w niektórych imprezach branżowych, a po śmierci Anny Przybylskiej oczy całej Polski zwróciły się właśnie w jej stronę.

Media śledziły każdy kolejny etap dorastania małej celebrytki i szybko okazało się, że jest bardzo podobna do sławnej mamy. Nietuzinkowa uroda Oliwii Bieniuk i pochodzenie otworzyły jej drzwi do show-biznesu. Na początku nastolatka zaczynała jako instagramowa influencerka, potem pojawiły się profesjonalne sesje zdjęciowe, a na końcu programy telewizyjne. Córka Anny Przybylskiej w pewnym momencie zaczęła też próbować swoich sił w filmie i obwieściła, że chce podążać śladami mamy.

Oliwia Bieniuk chce zostać aktorką
Oliwia Bieniuk chce zostać aktorką Oliwia Bieniuk chce zostać aktorką Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości