Obok tych stylizacji nie przejdziesz obojętnie. Najlepsze kreacje Oscarów 2022

Autor:
Dagmara
Olszewska
Oscary 2022

Oscary zostały rozdane, blask reflektorów powoli blednie, muzyka ucicha, ale rozmowy o kreacjach minionego wieczoru dopiero wybrzmiewają w mediach społecznościowych. Na czerwonym dywanie pojawili się najbardziej znani i cenieni artyści, ubrani w projekty największych i najbardziej luksusowych domów mody na świecie. Czyja stylizacja okazała się najlepsza? Wybór nie będzie łatwy.

Niedawno zakończyła się 94. gala rozdania Oscarów. Nominowani, laureaci, zaproszeni goście, biorąc pod uwagę rangę uroczystości, próbowali pokazać się z najlepszej strony. Bezsprzecznie — wielu osobom się to udało. Mila Kunis, Penelope Cruz, Jennifer Garner — kto jeszcze znalazł się w zaszczytnym gronie? 

Oscary 2022 - najlepsze stylizacje gwiazd

Jada Pinkett Smith z pewnością zapadnie w pamięć po tegorocznych Oscarach. Nie tylko ze względu na to, jak została obroniona przez męża, ale także ze względu na zjawiskową suknię. Piękna, głęboka zieleń idealnie wpasowała się w klimat gali. 

Jada Pinkett Smith
Jada Pinkett Smith - Oscary 2022 Jada Pinkett Smith Źródło: Getty Images

Jessica Chastain podczas 94. gali rozdania nagród filmowych otrzymała statuetkę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Oprócz niebywałego wyróżnienia zachwyciła wszystkich zwiewną i elegancką kreacją z domu mody Gucci. 

Jessica Chastain
Jessica Chastain - Oscary 2022 Jessica Chastain Źródło: Getty Images

Penelope Cruz od wielu lat nie schodzi z piedestału piękna i stylu. W tym roku również niezawodnie perfekcyjna postawiła na atramentową suknię zaprojektowaną w domu mody Chanel. 

Penelope Cruz
Penelope Cruz - Oscary 2022 Penelope Cruz Źródło: Getty Images
Karolina Antoniades z "Żon Miami" szczerze o dzieciństwie
Karolina Antoniades z "Żon Miami" szczerze o dzieciństwie Karolina Antoniades to Polka, która świetnie odnalazła się za oceanem. Jej życie nie zawsze przypominało bajkę. Opowiedziała nam, jak wspomina dzieciństwo w Polsce.

Najpiękniejsze kreacje - Oscary 2022

Mila Kunis na czerwonym dywanie pojawiła się w pudrowej sukni projektu Zuhair Murad. Według zagranicznych mediów była jedną z najlepiej ubranych aktorek tego wieczoru. 

Mila Kunis
Mila Kunis - Oscary 2022 Mila Kunis Źródło: Getty Images

Ariana DeBose zachwyciła w stroju od Valentino haute couture. Głęboka czerwień i niespotykany krój sprawiły, że ciężko było oderwać od niej wzrok. 

Ariana DeBose
Ariana DeBose - Oscary 2022 Ariana DeBose Źródło: Getty Images

Zendaya zawsze wygląda perfekcyjnie a kreacje, które zakłada, idealnie podkreślają jej atuty. Na gali pojawiła się w sukni od Valentino. 

Zendaya
Zendaya - Oscary 2022 Zendaya Źródło: Getty Images

Jennifer Garner zdecydowała się na kreację od Brandona Maxwella. Czerwień podkreśliła jej urodę, a krój sprawił, że była jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd wieczoru.

Jennifer Garner
Jennifer Garner - Oscary 2022 Jennifer Garner Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości