Nicole Kidman zachowywała się dziwnie na Oscarach? Trwają spekulacje

Autor:
Dominika
Kowalewska
Nicole Kidman była pijana na Oscarach? Zdjęcie ze spotkania z Henrym Tadeuszem robi furorę

Choć początkowo wydawało się, że w tym roku gala wręczenia Oscarów obejdzie się bez skandali, z każdą kolejną godziną od wydarzenia wypływają nowe fakty. W sieci pojawiła się informacja, jakoby Nicole Kidman zachowywała się wyjątkowo dziwnie. Zarzuca jej się bycie pod wpływem alkoholu.

Oscary 2023 roku rozdane! W tym roku zatriumfował film "Wszystko wszędzie naraz", który zgarnął aż 7 statuetek, w tym te najważniejsze - w kategoriach Najlepszy film, Najlepszy reżyser, Najlepsza aktorka i Najlepszy aktor drugoplanowy. Wielkim zwycięzcą okazał się ponadto Brendan Fraser, który sięgnął po nagrodę w kategorii Najlepszy aktor, co stało się zwieńczeniem żmudnej drogi na szczyt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tłum gwiazd na sekretnej imprezie ramówkowej TVN. Zobacz, kto się zjawił
Tłum gwiazd na sekretnej imprezie ramówkowej TVN. Zobacz, kto się zjawił

Oscary 2023. Zachowanie Nicole Kidman wzbudziło niepokój wśród internautów

Oscary to nie tylko ceremonia wręczenia statuetek. To również relacja z czerwonego dywanu, który w tym roku przybrał kolor iście szampański. Przed galą gwiazdy ochoczo pozują na ściankach i udzielają krótkich wywiadów. To dla nich nie tylko element pracy bądź ogromny zaszczyt, ale również szansa na rozmowę z kolegami po fachu, z którymi rzadko mają możliwość się spotkać.

Jak zwykle na szampańskim dywanie pojawili się ci, którzy zostali nominowani przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej oraz liczne zaproszone gwiazdy. Goście zaprezentowali skrupulatnie przygotowywane stylizacje, które nie przeszły bez echa. Kto w tym roku najbardziej zaskoczył? Zobaczycie na cozatydzien.tvn.pl:

Oscary 2023. Halle Berry, Cate Blanchett i inni. Kto zachwycił na szampańskim dywanie?

Wśród licznie przybyłych gwiazd pojawiła się również Nicole Kidman. Aktorce towarzyszył partner, australijski piosenkarz country Keith Urban. Para ochoczo pozowała na ściance, a nawet udzieliła krótkiego wywiadu. Tego wieczoru Nicole Kidman miała zresztą ważne zadanie - wręczała statuetkę w kategorii Najlepszy reżyser. Internauci zwrócili uwagę nie tylko na olśniewającą stylizacją aktorki, która wręcz błyszczała, ale również za jej zachowanie. W sieci pojawiły się głosy, jakoby Nicole Kidman zjawiła się na gali pod wpływem alkoholu. Wskazywać mają na to dziwne gesty gwiazdy, spowolnione ruchy i nietypowa mimika.

W mediach społecznościowych postawa aktorki poddawana jest wnikliwej analizie. Lawina komentarzy zalała wpisy na temat Nicole Kidman, w których fani żartują, że poproszę "to samo, co spożywała aktorka". Dostrzegacie coś nienaturalnego w zachowaniu gwiazdy? Tego wieczoru aktorka spotkała na szampańskim dywanie syna Colina Farrella i ten moment również wzbudził niepokój wśród fanów.

Oscary 2023. Nicole Kidman i Keith Urban
Oscary 2023. Nicole Kidman i Keith Urban Oscary 2023. Nicole Kidman i Keith Urban Źródło: Getty Images
Oscary 2023. Nicole Kidman
Oscary 2023. Nicole Kidman Oscary 2023. Nicole Kidman Źródło: Getty Images

Oscary 2023. Nicole Kidman robi furorę w sieci

W tym roku szampański dywan nawiedziły nie tylko gwiazdy, ale również ich pociechy. Colin Farrell zjawił się na gali z nadzieją na triumf. Gwiazdor był nominowany w kategorii Najlepszy aktor za rolę w produkcji "Duchy Inisherin". Niestety tym razem musiał obejść się smakiem. W tej kategorii wielkim zwycięzcą został Brendan Fraser za występ w filmie "Wieloryb".

O Colinie Farrellu mimo to jest całkiem głośno ze względu na fakt, że na oscarowej gali zjawił się z synem. Henry Tadeusz jest owocem związku z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś. Chłopak ma już 13 lat, a informacja o jego pojawieniu się na ceremonii wywołała niemałe emocje. W sieci ponownie zawrzało, gdy opublikowano zdjęcie ze spotkania młodzieńca z Nicole Kidman. Aktorka zareagowała na chłopca w dość osobliwy sposób.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości