Paris Hilton hucznie wyprawiła roczek syna. Pojawił się na nich nawet... jednorożec

Paris Hilton
Paris Hilton
Źródło: Getty Images
Paris Hilton doskonale wie, jak zorganizować niezapomnianą imprezę. W przeszłości to ona była gwiazdą najgłośniejszych wydarzeń w świecie celebrytów. Dziś jest już mamą i dąży do tego, żeby uszczęśliwiać swoje pociechy. Jej syn Phoenix skończył rok, a o jego urodzinach zrobiło się w mediach naprawdę głośno za sprawą hucznej imprezy.

Paris Hilton wiedzie życie z amerykańskim przedsiębiorcą Carterem Reumem. Zdecydowała się na dzieci po 40-stce. Gwiazda skorzystała z pomocy surogatki. Dzięki temu stała się mamą synka Phoenixa, a następnie córki — London.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Ewa Chodakowska o macierzyństwie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paris Hilton pokazała, jak wyglądały pierwsze urodziny jej syna

W niedzielę jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie świętowała pierwsze urodziny syna. Podekscytowana mama nie mogła odmówić dziecku wspaniałej imprezy i to w dodatku tematycznej. Motywem przewodnim przyjęcia urodzinowego była disneyowska morska kraina z "Małej Syrenki". Dziedziczka fortuny w przeszłości sporo imprezowała, a teraz wyznała na TikToku, że mogła urządzić przyjęcie dla synka, które będzie niezwykłą pamiątką.

Paris Hilton opublikowała w sieci nagranie, na którym widać, jak wprowadza syna na przyjęcie i pokazuje mu, co dla niego zrobiła.

Na roczku Phoenixa nie zabrakło zacnych gości. Zjawiła się m.in. Kelly Osbourne, córka Bruce'a Willisa - Rumer Willis, przybył także były członek N*Sync - Lance Bass. Na udostępnionych w mediach społecznościowych zdjęciach i nagraniach widać ogród i patio wypełnione balonami w kształcie ryb i podwodnych roślin. Była też zagroda ze zwierzątkami, a nawet jednorożec. Z głośników leciała muzyka z "Małej Syrenki", a Paris Hilton prezentowała się w stroju księżniczki.

"Rok temu w nasze życie wkroczył piękny aniołek, niosąc tyle miłości i szczęścia. Mój kochany maluszku, jesteś czymś więcej niż spełnieniem marzeń. Sprawiasz, że moje życie jest kompletne. Każdy dzień z tobą to bezcenny dar, a ja jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę być twoją mamą" - wyznała celebrytka na Instagramie.

Paris Hilton nie potrafiła przewinąć dziecka

Okazało się, że Paris Hilton nie miała wcześniej doświadczenia w opiece nad dziećmi. W drugim sezonie reality show "Paris in love" celebrytka pokazała, jak wygląda jej macierzyństwo. Gdy Phoenix skończył miesiąc gwiazda wciąż nie wiedziała, jak zmienić mu pieluszkę. Modelka musiała poprosić o pomoc młodszą siostrę. Ta nie ukrywała zaskoczenia.

"Nigdy tego nie robiłaś?" - zapytała Nicky Hilton. W końcu Paris Hilton udało się przewinąć chłopca. Siostra uświadomiła ją, że czasami będzie musiała wykonać przy dziecku czynności, które nie będą dla niej komfortowe.

"W macierzyństwie trzeba trochę ubrudzić sobie ręce" - stwierdziła.

Paris Hilton wyjaśniła, że zdecydowała się na surogatkę z uwagi na jej publiczny wizerunek, nie tłumacząc dokładnie, w czym by jej przeszkadzał. Dodała, że w pomyśle wsparł ją mąż. Jeszcze przed pojawieniem się na świecie dzieci mówiła, że boi się porodu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości