Partner Rihanny aresztowany przez policję. ASAP Rocky oskarżony o napad z bronią

ASAP Rocky został aresztowany
ASAP Rocky został aresztowany
Źródło: Jeff Spicer/BFC/Getty Images
ASAP Rocky został aresztowany na lotnisku w Los Angeles chwilę po tym, jak wrócił z Rihanną z podróży na Barbados. Raper miał dopuścić się napaści na drugiego człowieka z użyciem broni.

Rihanna i ASAP Rocky stanowią zgraną parę i często trafiają na okładki kolorowych gazet. Zakochani niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka, a chwilę potem media donosiły o kryzysie w ich związku. Na szczęście te przypuszczenia szybko zostały rozwiane i muzycy mogli dalej w spokoju cieszyć się swoją miłością. Para kilka dni temu wyleciała na Barbados, czyli do rodzinnego kraju Rihanny. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych czekała jednak na nich policja.

Partner Rihanny aresztowany przez policję

ASAP Rocky został aresztowany przez policję na lotnisku w Los Angeles, o czym jako pierwszy poinformował magazyn "TMZ". Według relacji dziennikarzy raper został zakuty w kajdanki w związku z napaścią z użyciem broni, jakiej niedawno miał się dopuścić.

Więcej o tej sprawie rozpisuje się z kolei NBC News. Rzekoma ofiara muzyka miała zeznać, że do napaści miało dojść w listopadzie 2021 roku. Wówczas ASAP Rocky miał strzelić do poszkodowanego kilka razy, co skutkowało obrażeniami lewej nogi. Na razie partner Rihanny nie zabrał głosu w tej sprawie.

Warto jednak zaznaczyć, że artysta w przeszłości miał już problemy z prawem. ASAP Rocky w 2019 roku został aresztowany przez szwedzką policję za... napad i pobicie.

"ŚOPW"
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rihanna i ASAP Rocky spodziewają się dziecka

Rihanna i ASAP Rocky znają się od lat, a pierwsze plotki o ich romansie zaczęły pojawiać się już w 2013 roku, gdy zagrali parę w teledysku rapera. Muzycy, którzy byli wówczas w innych związkach, zapewniali jednak, że łączy ich jedynie przyjaźń. Wielokrotnie też pokazywali się razem na imprezach branżowych i występowali razem w czasie koncertów. Rihanna i ASAP Rocky skrupulatnie odmawiali odpowiedzi na pytanie, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Musiało minąć ładnych parę lat, by w końcu potwierdzili swoje uczucie. W maju 2021 roku po raz pierwszy opowiedzieli o swojej miłości

"Jest o wiele lepiej, kiedy masz u swojego boku tą jedyną. Na świecie jest milion kobiet i myślę, że każdy potrafi wyczuć, że właśnie się spotkało tę wyjątkową. Więc tak, myślę, że można powiedzieć, że sprawa jest poważna" - mówił ASAP Rocky podczas wywiadu dla "GQ".

Na początku lutego 2022 roku zakochani oznajmili światu, że spodziewają się dziecka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Spicer/BFC/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości