Partnerka Krzysztofa Skiby zabrała głos. "Nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką"

Partnerka Krzysztofa Skiby o związku i domowym budżecie
Partnerka Krzysztofa Skiby o związku i domowym budżecie
Źródło: MWMEDIA
Informacja o aktualnym związku Krzysztofa Skiny zaskoczyła fanów. Relacja ze znacznie młodszą Karoliną Kempińską wywołała lawinę komentarzy, w których wytykano nie tylko różnicę wieku, ale również interesowność kobiety. Partnerka Krzysztofa Skiby odpowiedziała na zarzuty. Zdradziła, czym zajmuje się na co dzień.

O liderze grupy Big Cyc zrobiło się głośno. Wszystko w związku z jego życiem prywatnym. Krzysztof Skiba potwierdził niedawno, że jest w separacji z żoną Renatą, a sprawa rozwodowa jest w toku. Muzyk doczekał się dwóch synów - Tymoteusza i Tytusa. Jakiś czas temu w rozmowie z "Repliką" Tytus Skiba wyznał, że jest biseksualny i opowiedział o relacji z ojcem.

W związku z powyższym media stały się żywo zainteresowane życiem prywatnym Krzysztofa Skiby. Muzyk jest aktualnie w związku z Karoliną Kempińska.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Koncert „Zadzwońcie po Milicję" w katowickim Spodku
Największe przeboje lat 80. i początku lat 90. rozbrzmiały w katowickim Spodku. W koncercie „Zadzwońcie po Milicję" zagrały największe gwiazdy tamtych czasów. Rockowymi twórcami, którzy kontestowali peerelowski system, interesowała się władza ludowa.
Źródło: Co za Tydzień

Partnerka Krzysztofa Skiby o niezależności finansowej

Odkąd Krzysztof Skiba potwierdził, że jest w związku z Karoliną Kempińską, kobieta znalazła się w kręgu zainteresowań fanów. Jest od partnera znacznie młodsza. Informacja o nowej miłości spotkała się z ciepłym przyjęciem część internautów, jednak znaleźli się też tacy, którzy nie szczędzili przykrych słów. Zarzucali kobiecie interesowność. Karolina Kempińska postanowiła odnieść się do nienawistnych komentarzy. Opublikowała zdjęcie, na którym obejmuje Krzysztofa Skibę.

"Chyba od początku tego związku obawialiśmy się tego, jak ludzie zareagują. Zarówno ja, jak i Krzyś mamy dużo dystansu do siebie, ale gdzieś to siedziało" - rozpoczęła wpis.

Partnerka Krzysztofa Skiby przyznała, że na żywo nigdy nie usłyszała uwag, które mogła przeczytać na swój temat w sieci.

"Po prostu czuć i widać od nas z dala prawdziwe uczucie" - stwierdziła.

Kobieta opowiedziała o tym, jak czuje się w relacji z Krzysztofem Skibą. Jak się okazuje, jest ona naprawdę wyjątkowa.

"Kocham to zdjęcie, idealnie pokazuje, że obudziło się we mnie coś, czego do tej pory nie było. Czułość, którą pierwszy raz mam w relacji miłosnej i tak okazuję w związku. Myślę, że nie ma nic bardziej 'czystego', niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę. Największe wpatrzenie, gdzie inni faceci dosłownie przestają istnieć. Wcześniej nigdy tak nie miałam i wiem, że nigdy już mieć nie będę. I naprawdę, póki nie wiecie, ile razem przeżyliśmy, to nie powinniście się wypowiadać" - czytamy dalej.

Poza wyznaniem o szczerości i pięknie miłości, Karolina Kempińska zamieściła również kilka słów, które skierowała do anonimowych krytyków. Odniosła się do zarzutów o interesowność, która kierowała nią przy doborze partnera.

"I dodając: na co dzień pracuję w firmie informatycznej, fotomodelingiem tylko dorabiam, sama od zawsze na siebie zarabiam, nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem. To jedyny raz, kiedy odpisuję na złośliwości anonimowych ludzi w necie w komentarzach, więcej nie mam zamiaru" - podkreśliła ostro.

Partnerka Krzysztofa Skiby o różnicy wieku

W mediach społecznościowych partnerki Krzysztofa Skiby można zobaczyć kilka wspólnych zdjęć. Karolina Kempińska jest od muzyka o 26 lat młodsza, jednak dla nich nie jest to żadną przeszkodą. Karolina Kempińska udostępniła w sieci zdjęcie z partnerem, które zostało zrobione podczas ich wspólnej wycieczki do Amsterdamu. Pod publikacją pojawiły się liczne komentarze, w których internauci wytykali parze widoczną różnicę wieku. Kobieta odpowiedziała na kilka z nich, stawiając sprawę bardzo jasno:

A co to za różnica, jak dwie osoby idealnie się dogadują i są sobie przeznaczone? Niektórzy wyglądają jak dziadkowie, mając 30 lat, inni się trzymają długo, Krzyś wygląda bardzo dobrze i ma energię jak młodzieniec
- napisała.

Zgadzacie się z tym, że wiek to tylko liczba?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości