Partnerka Neymara wydała oświadczenie. To koniec ich związku? W tle zdrady i ukrywane wiadomości

Neymar
Neymar
Źródło: Getty Images South America
Neymar przechodzi obecnie trudny czas, również ze względów wizerunkowych. Matka nowonarodzonego dziecka piłkarza właśnie oświadczyła, że ich związek jest zakończony. Do głosu doszła też była znajoma sportowca, która ujawniła ich prywatne wiadomości.

Bruna Biancardi, matka niedawno narodzonej córeczki Naymara, podjęła decyzję o zakończeniu związku z brazylijskim piłkarzem zaledwie kilka tygodni po narodzinach dziecka. Powodem tej decyzji był rzekomy związek sportowca z modelką, sprzedającą swoje zdjęcia i filmy w Internecie, Aline Farias. Dziewczyna wyznała publicznie, że otrzymywała podejrzane wiadomości od Neymara, sugerujące pewien rodzaj relacji między nimi. Neymar jednak stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci. Czego go nauczyły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bruna Bincardi odcina się od Neymara

Bruna Biancardi postanowiła skomentować sytuację na swoim profilu w mediach społecznościowych, podkreślając, że choć to jest sprawa prywatna, chciała rozwiać wszelkie spekulacje. Oświadczyła, że jedynym elementem łączącym ją z Neymarem jest ich wspólna córka, mała Mavie. Wyraziła nadzieję, że jasne stanowisko pomoże jej uniknąć dalszych pytań na temat jej związku z piłkarzem.

"To jest sprawa prywatna, ale ponieważ jestem codziennie narażona na sensacyjne informacje, domysły i żarty, chciałabym poinformować, że nie jestem w związku" - oświadczyła.

Neymar i Bruna Biancardi
Neymar wraz z Bruną Biancardi spodziewają się dziecka
Neymar i Bruna Biancardi
Źródło: Getty Images

Neymar tłumaczy się z internetowych znajomości

Neymar, zapytany o rzekome flirtowanie z Aline Farias, twierdził, że ta sprawa została już dawno zamknięta. Opublikowane przez modelkę wiadomości ujawniały pytania Neymara o nagie zdjęcia, jednak piłkarz twierdził, że ta sprawa już go nie dotyczy.

"Pokaż datę... to było lata temu" - odpisał znajomej w mediach społecznościowych.

Warto przypomnieć, że podczas ciąży Bruny Biancardi, Neymar był regularnie przyłapywany na kontrowersyjnych sytuacjach, co wywoływało jej rozczarowanie. Teraz jednak, mimo kolejnych problemów, BrunaBiancardi stwierdziła, że to już koniec, skupiając się na trosce o swoją córkę. Neymar, obecnie zawodnik klubu Al-Hilal FC, przeżywa także trudności związane z poważną kontuzją kolana, która wyklucza go z gry na około 8 miesięcy.

Neymar
Neymar
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images South America

podziel się:

Pozostałe wiadomości