Gwiazdy

Patricia Kazadi prowadzącą program "Perfect Picture". Co o niej wiemy?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Patricia Kazadi poprowadzi program "Perfect Picture"

Patricia Kazadi to znana prezenterka telewizyjna. Niedługo zobaczymy ją w roli prowadzącej w nowym programie TVN7 "Perfect Picture". Gwiazda ma także talent muzyczny i aktorski. Nagrała kilka albumów i zagrała w wielu produkcjach. Co wiemy o jej życiu?

Patricia Kazadi odsunęła się od świata show-biznesu z powodu depresji. Gwiazda nie mogła poradzić sobie z hejtem i miała nawet myśli samobójcze. Wygrała jednak z chorobą i wraca do show-biznesu. Jesienią poprowadzi nowy program w TVN7.

Patricia Kazadi - kim jest, wiek, skąd pochodzi, rodzina

Patricia Tshilanda "Trish" Kazadi urodziła się 17 marca 1988 w Warszawie. To polska aktorka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna. Ma pochodzenie kongijskie. Jej ojciec Jofa Kazadi pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Matka Barbara pochodzi z Łukowa. Patricia Kazadi ma dwoje młodszego rodzeństwa, Williama i Victorię.

Patricia Kazadi
Patricia Kazadi Źródło: MWMEDIA

Patricia Kazadi - wykształcenie, kariera, programy telewizyjne

Patricia Kazadi studiowała na Politechnice Warszawskiej, a później w Szkole Głównej Handlowej. Nie ukończyła jednak tych uczelni. Była też uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Gra na fortepianie i komponuje. Przez dwa lata trenowała taniec współczesny.

Patricia Kazadi w telewizji zadebiutowała w 2002 roku występem w programie "Szansa na sukces". Brała też udział w dwóch edycjach telewizyjnego programu rozrywkowego "Jak oni śpiewają", a także w programach tanecznych: "Taniec z gwiazdami" i "Dance Dance Dance". Prowadziła także programy: "Everyday English", "You Can Dance – Po prostu tańcz" i "X Factor".

Patricia Kazadi - "Perfect Picture"

Patricia Kazadi poprowadzi nowy program w telewizji TVN7, który nosi tytuł "Perfect picture". W programie "Perfect picture" będą rywalizowali ze sobą celebryci. Wygra ten, kto zrobi najlepsze zdjęcie. Show zadebiutuje na antenie jesienią.

Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"
Patricia Kazadi o nowym programie "Perfect Picture"

Patricia Kazadi - muzyka

Patricia Kazadi zaczynała swoją przygodę z show-biznesem od muzyki. Do tej pory wydała cztery albumy: "Trip" (2013), "Dark Pop" (2015), "Christmasland" (2018) oraz "Dark Pop: RMXt" (2019). W 2020 roku piosenkarka ogłosiła, że cierpi na depresję i na jakiś czas wycofuje się z mediów. Rok później wróciła muzycznie i wydała single – "Natural"oraz "Wyobraźnia". Zapowiedziała także, że wraca do prowadzenia programów i koncertowania.

Patricia Kazadi - filmy, dubbing

Patricia Kazadi zyskała dużą rozpoznawalność dzięki serialowi "Egzamin z życia" (2005-2008 r.). Później otrzymała kolejne role w serialach m.in. "Londyńczycy" (2008-2009), "Na Wspólnej" (2009-2011) czy "Miłość na wybiegu" (2009 r.). Na dużym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2009 r. w filmie "Balladyna". Patricia Kazadi zajmuje się także dubbingiem. Podkładała głos w produkcjach takich jak: "Dziewczyny Cheetah", "Valerian i miasto tysiąca planet" czy "Atomówki"

Patricia Kazadi - życie prywatne, partner

Patricia Kazadi należy do tych gwiazd, które chronią swoją prywatność i niewiele wiadomo o jej życiu osobistym. Pierwszym mężczyzną, z którym pokazała się w mediach był koszykarz drużyny Stelmetu Zielona Góra, Christian Eyenga. Spotykali się przez rok na przełomie 2013 i 2014 r. Wcześniej łączono ją m.in. z Żorą Koroljowem. W jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat toksycznego związku z przeszłości z Amerykaninem, asystentem Jima Beanza. Na początku 2016 r. zaczęła spotykać się z o 14 lat starszym Affionem Crockettem - amerykańskim muzykiem i aktorem. Po ich rozstaniu spekulowano, że spotykała się z Baronem, jednak oboje stanowczo temu zaprzeczyli.

W 2018 roku media rozpisywały się na temat tego, że bierze ślub z niejakim Marcinem. Wyznała jednak, że ten związek zakończył się.

"Wiem, że po trzydziestce przychodzi czas na zmiany, ale na pierścionek i dzieci nie jestem jeszcze gotowa i Marcin o tym wie. Dobrze nam jest, jak jest. Ja potrafię w ciągu jednego dnia wywrócić moje życie do góry nogami. Kto wie, może niedługo znów to zrobię" – wyjaśniła w rozmowie z magazynem "Party".

Patricia Kazadi - choroba

Patricia Kazadi zmaga się z uciążliwą chorobą. Niedawno wyjawiła, co to za dolegliwość. W rozmowie z "Wysokimi obcasami" wyznała, że choruje na endometriozę. W wywiadzie opisała objawy choroby, które wielokrotnie sprawiały, że bardzo cierpiała.

"Odwołałam swój udział we wszelkich projektach i zabarykadowałam się w domu. Ból był już taki, że z sypialni do kuchni czołgałam się na łokciach. Ciągnął w dół uda albo promieniował w górę, odbierał oddech. Był uporczywy, jakby ktoś zaciskał mi klatkę piersiową albo czułam kłucia tak mocne, aż traciłam równowagę. Myślałam, że mam zawał. Kilka razy jeździłam na ostry dyżur. A to podejrzenie wyrostka, a to przepukliny, a to zapalenie trzustki. Chcieli mnie rozcinać. Nie zgodziłam się. Na własne życzenie dwukrotnie wypisałam się ze szpitala. Było coraz gorzej. Totalnie się załamałam. Położyłam się w łóżku i uznałam, że to koniec. Przestałam odzywać się do bliskich i znajomych, z bólu dni zlewały mi się w jedność" - powiedziała prezenterka w "Wysokich obcasach".

Patricia Kazadi - Instagram

Patricia Kazadi prowadzi swój oficjalny profil na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami zdjęciami i filmikami. Jej nick to @kazadi_official.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości