Patricia Kazadi zmieniła wizerunek. Wygląda zupełnie inaczej!

Patrycja Kazadi ma nową fryzurę. Fani szleją

Choć jest znana z licznych metamorfoz i różnych modowych odsłon, w takiej wersji Patricia Kazadi nie pokazała się już dawno. Grzywka prezentuje się znakomicie, ale w końcu mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie. Też tak sądzicie?

Fani zdają się być przyzwyczajeni do licznych zmian wizerunku prezenterki. Ona sama jakiś czas temu rozpoczęła działalność na rzecz ciałopozytywności, a do tematu wyglądu podchodzi z większym dystansem niż kiedyś. To jednak nie waży na zachwycie fanów jej licznymi odsłonami, co widać po fali pozytywnych komentarzy, również od kolegów po fachu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Patricia Kazadi o walce z endometriozą, zmianach w systemie i odzewie fanów
Patricia Kazadi o walce z endometriozą, zmianach w systemie i odzewie fanów Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patricia Kazadi w nowej fryzurze. "Jesteś przepiękna!"

Niedawno Patricia Kazadi została prowadzącą programu "Perfect Picture". Zwykle występowała w dwóch odsłonach. Długi proste włosy miała związane w gładki kucyk albo były skręcone w drobne loczki, co zdecydowanie skracało ich długość. Teraz prezenterka poszła w zupełnie inną stronę, bowiem została właścicielką prostej grzywki, czym, ku radości komentujących, pochwaliła się na Instagramie.

"Nowy fryz, wjechała grzyweczka. Co wy na to?" -zapytała w opisie zdjęcia.

Na falę zachwytu nie musiała czekać długo.

"Ładnemu we wszystkim ładnie" - napisała Joanna Opozda.

"Jasteś przepiękna!" - pochwaliła Basia Kurdej-Szatan.

"Piękna"- ocenił Łukasz Jemioł.

Patricia Kazadi - reakcja na hejt

Jakiś czas temu prezenterka podzieliła się z fanami swoimi odczuciami związanymi z hejtem. Zwierzyła się, że jeden z internautów nazwał ją w komentarzu "hipopotamem", mając na uwadze to, że artystka przybrała w tamtym czasie nieco na wadze.

Patricia Kazadi postanowiła sprawę nagłośnić, zwracając uwagę na fakt, że żyjemy w świecie, w którym odchudzania próbują już kilkulatki, które podjęcia takich kroków bynajmniej nie potrzebują. Komentarze tego typu mają natomiast takie zachowania potęgować.

Pod nowym zdjęciem Patricia Kazadi zbiera same pozytywy. A wy jak myślicie? Pasuje jej grzywka?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Zobacz także:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości