Magdalena Boczarska, Katarzyna Sawczuk, Simone Susinna... Gwiazdy na premierze filmu "Heaven in Hell"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Gwiazdy na premierze filmu "Heaven in Hell"

Gwiazdy zjawiły się tłumnie na przedpremierowym pokazie filmu "Heaven in Hell". Jak piszą twórcy, jest to "historia miłości, która nie miała prawa się zdarzyć". W rolach głównych wystąpili Simone Susinna, Magdalena Boczarska, Katarzyna Sawczuk.

Nowy film romantyczny "Heaven in Hell" w reżyserii Tomasza Mandesa premierę kinową będzie miał 10 lutego. Gwiazdy miały okazję obejrzeć go wcześniej. Na zamkniętym pokazie pojawili się odtwórcy głównych ról oraz postaci drugoplanowych m.in. Simone Susinna, Magdalena Boczarska, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański czy Janusz Chabior.

Film "Heaven in Hell"  – o czym opowiada?

Film "Heaven in Hell" opowiada historię dojrzałej kobiety, która jest szaleńczo zakochana w dużo młodszym facecie. Choć takie związki nie są zgodne z normami społecznymi, to wrzuca się ona w wir namiętności. Czy atrakcyjny facet, o którym marzą dziewczyny, może wybrać starszą partnerkę, dając jej czułość i bliskość, za którymi ona tak bardzo tęskni? Olgę i Maksa dzieli przecież aż 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans.

Olgą targają skrajne uczucia: poczucie odpowiedzialności walczy z rodzącą się miłością, poczucie wstydu – z siłą namiętności, rozwaga – z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny. Maks zaczyna rozumieć, że beztroskie życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Jest pewien, że kobieta, którą spotkał, jest miłością jego życia. Nie wie jednak, jak pokonać przeszkody na drodze do bycia razem. Na jaw wychodzą też głęboko skrywane tajemnice, które mogą pokrzyżować losy kochanków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Różyczka 2". Magdalena Boczarska o podwójnej roli w filmie
"Różyczka 2". Magdalena Boczarska o podwójnej roli w filmie Źródło: "Co Za Tydzień"

Gwiazdy na premierze filmu "Heaven in Hell"

Wieczorem 8 lutego w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera filmu "Heaven in Hell". Na projekcji obrazu w reżyserii Tomasza Handesa nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, czyli Magdaleny Boczarskiej i Simone'a Sussiny. Aktorkę wspierał jej partner Mateusz Banasiuk. Fotoreporterom pozowali także Sebastian Fabijański, Katarzyna Warnke, Magdalena Lamparska, Kasia Sawczuk, Agata Młynarska, Janusz Chabior i inni.

Większość gwiazd, z Magdaleną Boczarską na czele, postawiła na czarne kreacje. Katarzyna Sawczuk założyła spodnie z kamizelką, a Magdalena Lamparska przejrzystą koszulę z wiązaniem pod szyją. Szczególne zainteresowanie wzbudziła Agata Młynarska w czerwonym, cekinowym garniturze. Która z gwiazd wyglądała najlepiej? Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości