Patrycja Sołtysik pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. "Zawsze we trójkę"

Patrycja Sołtysik pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. "Zawsze we trójkę"
Patrycja Sołtysik pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. "Zawsze we trójkę"
Źródło: MWMEDIA
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie obchodzili niedawno rocznicę ślubu. Z tej okazji żona dziennikarza opublikowała wzruszający wpis. Zwróciła uwagę na ciążowy brzuszek. 

Ślub Patrycji Czop i Andrzeja Sołtysika był wydarzeniem niezwykle medialnym. Ceremonia odbyła się w maju 2019 roku w Krakowie. Największą sensacją była różnica wieku dzieląca świeżo upieczonych małżonków. W dniu ślubu dziennikarz miał 48 lat, a jego żona była 25-letnią studentką. Mimo sensacyjnych nagłówków, które towarzyszyły parze, dla Patrycji Sołtysik to był szczęśliwy dzień, co podkreśliła w nowo opublikowanym wpisie.

Patrycja Czop i Andrzej Sołtysik - ich miłość nie miała łatwo

Para poznała się w jednym z kin. Andrzej Sołtysik od razu zachwycił się zaledwie 21-letnią studentką. Tak o pierwszym spotkaniu opowiadał w rozmowie z magazynem VIVA!:

"Weszła na szpilkach, piękna, młoda, ciemne włosy. Mój typ. Wysoka. 172 wzrostu plus 8 centymetrów obcasów dawało jej 180. Rewelacja. Widywaliśmy się sporadycznie przez rok, ale jakoś nie było nigdy okazji dłużej porozmawiać".

Ostatecznie dziennikarz odważył się zaprosić kobietę na kawę. Różnica wieku dzieląca parę zwracała uwagę otoczenia. Choć im nigdy nie przeszkadzała, najbliżsi Andrzeja Sołtysika przestrzegali go przed związkiem ze znacznie młodszą kobietą. Ich relacja przetrwała jednak tę i kolejną próbę, jaką była terapia alkoholowa dziennikarza. W 2015 roku sformalizowali swój związek i są dumnymi rodzicami syna Stasia.

Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Patrycja Sołtysik pochwaliła się zdjęciem ze ślubu

Jak sama o sobie pisze, jest blogerką i influencerką. Patrycja Sołtysik tworzy treści różnej maści, które związane są z jej codziennością - pisze o macierzyństwie, gotowaniu i podróżach. Chętnie opowiada również ich wspólnym zmaganiu się z zajściem w kolejną ciążę. Pierwszy syn Patrycji i Andrzeja Sołtysików został poczęty metodą in vitro i w taki sam sposób małżonkowie starają się o drugie dziecko. Para nie boi się mówić otwarcie o problemie bezpłodności oraz trudnościach, które napotykają. Dla Patrycji i Andrzeja Sołtysików pierwsza ciąża była spełnieniem ich marzeń, co blogerka wielokrotnie podkreśla:

"Równolegle doceniam jeszcze bardziej, że mam nie chociaż, ale AŻ Jego. Zawsze będziemy razem! Choć za jakiś czas to chyba on będzie nosić mnie. Coraz większy ten mój chłopczyk" - napisała pod jednym z wpisów.

Niedawno małżonkowie obchodzili rocznicę ślubu. Od ceremonii minęło już 7 lat. To wyjątkowe święto okazało się nowym pretekstem do podkreślenia, jak ogromnym szczęściem jest dla Patrycji Sołtysik jej syn. Z tej okazji w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie wprost ze ślubnego kobierca. Zdradziła, że pewna liczba jest dla niej wyjątkowa:

"Od 7 lat ten Pan jest moim mężem. Data naszego ślubu to kolejna szczęśliwa „dziewiątka” w naszym życiu. Ps. Jak widać po zdjęciu … zawsze we trójkę" - napisała.

Pod zdjęciem posypały się komentarze internautów, którzy życzyli małżonkom miłości i szczęścia na kolejne lata.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @pati_soltysik

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości