Patrycja Sołtysik w smutnym wyznaniu. "Rok temu też byłam w ciąży"

Patrycja Sołtysik
Patrycja Sołtysik
Źródło: MWMEDIA
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie długo starali się o dziecko. W 2015 r. na świecie pojawił się ich synek Stanisław, a ostatnio małżeństwo obwieściło, że spodziewają się kolejnego dziecko. Teraz Patrycja Sołtysik podzieliła się smutnym wyznaniem. Powiedziała, że rok temu również była w ciąży, jednak poroniła.

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie przez wiele lat walczyli z niepłodnością. Parze udało się zajść w ciążę dzięki metodzie in vitro, jednak żona dziennikarza ostrzegała w mediach społecznościowych, że nie jest to rozwiązanie dla każdego, ponieważ wiążę się z "szeregiem psychicznych i fizycznych poświęceń ze strony kobiety".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

100LECIEWB_CZT_SOLTYSIK_WARNERBROS
100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady?
Andrzej Sołtysik był jednym z gości, którzy postanowili wyruszyć w podróż po historii kinematografii. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dziennikarz wyjawia, które produkcje spod szyldu Warner Bros. zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. Czy syn przejął smykałkę po tacie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie przez lata walczyli o dziecko

Na szczęście Sołtysikowie po kilku latach walki zostali rodzicami. W 2015 r. na świecie pojawił się ich syn Stanisław, który z miejsca stał się oczkiem w głowie rodziców. Sołtysikowie marzyli o powiększeniu rodziny. Przez kolejne lata starali się o dziecko.

Małżeństwo rozważało adopcję dziecka, jednak Patrycja Sołtysik poinformowała w jednym z wywiadów, że zostało to wykluczone ze względu na wiek jej męża. W 2022 r. Andrzej Sołtysik w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl powiedział, co czuł, kiedy usłyszał tę wiadomość.

- Nie była to łatwa do przyjęcia informacja, bo to oznacza, że mój pesel wskazuje, że jestem już nieprzydatny do użycia. Moja data ważności minęła w tym przypadku. Ale adopcja to było tylko rozważanie teoretyczne. Na szczęście chyba uda nam się inaczej powiększyć rodzinę. Ale zobaczymy, czas pokaże — podkreślił, nie chcąc zdradzać za wiele ze swojego życia prywatnego.

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie
Źródło: MWMEDIA

Patrycja Sołtysik podzieliła się smutnym wyznaniem

Na szczęście po kilku latach walki Sołtysikowie oczekują narodzin kolejnego dziecka. 20 kwietnia tego roku dumni rodzice ogłosili na Instagramie, że niebawem ich rodzina się powiększy.

"Kilka razy pisałam opis do tych zdjęć, a następnie go usuwałam… bo ciężko ubrać odpowiednio w słowa emocje i uczucia, jakie towarzyszą nam od kilku miesięcy. Mieszanka ogromnej radości, miłości, wciąż niedowierzania i lęku, który nie zniknie pewnie do samego porodu. Okazuje się, że dziewięć lat po narodzinach Stasia naszą rodzinkę nareszcie uzupełni najbardziej wyczekiwany, wywalczony i już bardzo kochany przez starszego brata mały człowiek. Nasz prywatny cud (miłości i medycyny). Czekamy maluszku!" - czytamy.

Teraz Patrycja Sołtysik dodała, że walka o dziecko była okupiona również trudnymi chwilami. W najnowszym poście na Instagramie zdradziła, że w ubiegłym roku również była w ciąży.

"Kiedy te tygodnie i miesiące zleciały? Robi się coraz gęściej z czasem... także chwila majówkowego odpoczynku … i mamuśka bierze się do roboty! Oby tylko dzidziuś współpracował i wszystko, co mam zrobić 'przed' udało się zrealizować. PS Równo rok temu też byłam w ciąży … nie zapominam (wręcz przeciwnie), ale myślę sobie, to nie był (jeszcze) nasz czas..." - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości