Patryk wygrał 6. edycję "Top Model". Po dłuższym czasie opublikował zdjęcie

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Patryk Grudowicz

Gdy Patryk Grudowicz zdobył tytuł "Top Model" szóstej edycji, wróżono mu świetlaną przyszłość, która wynagrodzi trudy dzieciństwa. Życie okrutnie zweryfikowało te plany. Tłum wiernych fanów twierdzi jednak, że szczyt kariery jeszcze przed nim. Podobnie jak miłość życia.

Składowych, żeby osiągnąć sukces, jest całe mnóstwo, a dopiero ich połączenie daje efekt, który umożliwia wygraną w programie, a tym samym otwiera drzwi do sukcesu w branży. Co znajduje się wśród magicznych cech dobrego modela? Z pewnością skromność, pokora i pracowitość, bo zdawać by się mogło, że to właśnie dzięki nim szóstą edycję programu wygrał właśnie Patryk Grudowicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: IRENA MELCER
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: IRENA MELCER

Patryk Grudowicz — zwycięzca 6. edycji "Top Model"

Wyjątkową sympatię widzów i jury wzbudził w mgnieniu oka. Skromny, pracowity i nieziemsko przystojny Patryk Grudowicz, pomimo mocnej konkurencji, od początku programu pretendował do głównej nagrody. Gdy z biegiem odcinków na jaw wyszło, co ukształtowało jego silny charakter, wiadomo było, że model pokona każdą przeszkodę w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Patryk Grudowicz musiał zrezygnować z nauki w nadwyraz wczesnym wieku. Aby wesprzeć rodzinę, porzucił szkołę już na etapie gimnazjum i podjął pracę zarobkową. Zdawać by się mogło, że wygrana "Top Model" zupełnie odmieni jego życie. Jednak już jako zwycięzca 6. edycji programu, pracował dorywczo, m.in. przy przeprowadzkach, czy jako kelner. Okazało się, że zlecenia modelingowe nie są na tyle regularne, by model mógł się dzięki nim utrzymać.

Dziś na instagramowym profilu Patryka Grudowicza można oglądać efekty kolejnych sesji zdjęciowych, spomiędzy których wyłaniają się kardy z dalekich zakątków świata. Model nie chwali się jednak konkretnymi osiągnięciami, dlatego pod ujęciami czytamy mnóstwo komentarzy zagrzewających do walki o własny sukces.

"Chłopie co Ty z tą twarzą robisz jeszcze w Polsce";

"Klasa+piękność+dobry człowiek";

"Uśmiech światowej klasy" — piszą obserwujący.

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk

W ciągu siedmiu lat od zakończenia przygody w programie, w życiu Patryka Grudowicza wydarzyło się jeszcze coś, co wstrząsnęło gronem jego fanów. Model związał się z Kasią Szklarczyk, zwyciężczynią kolejnej edycji "Top Model", a na temat ich związku media rozpisywały się z dbałością o każdy szczegół. Stąd, gdy jeszcze przed pandemią para postanowiła się rozstać, ten fakt nie przeszedł bez echa.

"Wśród naszych znajomych krążyły plotki, że nasz związek jest tylko dla pokazu. Nie chcieliśmy tego ujawniać"- powiedziała Kasia Szklarczyk w wywiadzie na kanapie "Dzień Dobry TVN".

Pod koniec 2019 roku doniesiono, że nadmiar obowiązków i kolejne wyjazdy związane z pracą w branży doprowadziły do konfliktu między zakochanymi.

Na Instagramie Patryka Grudowicza pojawiło się krótkie, ale poruszające oświadczenie.

"Chciałbym nigdy tego nie napisać. Dziękuję ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości, co ty. Przeżyłem z tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuję" - napisał pod ich wspólnym zdjęciem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości