Paulina Koziejowska promienieje na zdjęciach ze spaceru. Tak prezenterka wita wiosnę 

Paulina Koziejowska dodała nowe zdjęcie na Instagramie
Paulina Koziejowska dodała nowe zdjęcie na Instagramie
Źródło: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA
Dziś pierwszy dzień wiosny. Paulina Koziejowska czuje ją w pełni. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze spaceru. Prezenterka wprost promienieje.

Paulina Koziejowska to prezenterka telewizyjna. Ostatnio zrobiło się o niej głośno, kiedy media obiegła informacja o jej związku z dużo starszym Maciejem Orłosiem. Czyżby to nowa miłość dodawała dziennikarce blasku?

Paulina Koziejowska celebruje wiosnę na Instagramie

To właśnie dziś rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Paulina Koziejowska postanowiła skorzystać z wolnego weekendu i wyruszyć wczoraj na jej poszukiwanie.

"Wiosna, ach to Ty! Jak tu pięknie. I to dosłownie kilka kilometrów od Warszawy!" - napisała na Instagramie.

Wpis opatrzyła hasztagami: hellospring, wiosna, weekend, happy, weekendvibes, goodtime, love. Czyżby słowo "love", czyli miłość sugerowała, że 29-latka spędza te radosne chwile z nowym ukochanym?

Prezenterka stara się łapać każdy promień słońca. Wcześniej dodała zdjęcie na leżaku, pod którym napisała:

"Sezon leżakowy uważam za otwarty. Nie spodziewałam się, że w takim klimacie spędzę niedzielę. A jak tam u Was? Słoneczko dopisało?" - pytała fanów.

Sylwia Graff o traumie z młodości
Sylwia Graff opowiedziała o traumatycznym przeżyciu z młodości
Źródło: Co za tydzień

Paulina Koziejowska ma nową miłość. To Maciej Orłoś

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska oficjalnie potwierdzili, że są parą całkiem niedawno, ale o ich związku mówiło się od kilku miesięcy. Pierwsze doniesienia o ich bliskiej relacji wypłynęły chwilę po tym, gdy prezenter rozstał się ze swoją trzecią żoną Joanną Twardowską, z którą był 26 lat. Maciej Orłoś i o 20 lat młodsza  Paulina Koziejowska na razie nie chcą afiszować się ze swoją miłością, dlatego stronią od kamer.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości