Paulina Krupińska o zaskakującym wyznaniu męża. "Dużo dobrego w jego życiu zrobiłam"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Paulina Krupińska-Karpiel komentuje występ męża w "Dzień Dobry TVN"

Paulina Krupińska-Karpiel powiedziała, co czuła, gdy jej mąż pojawił się w "Dzień Dobry TVN" i otworzył się na temat relacji z żoną. Prezenterka i muzyk unikają mówienia o swoim małżeństwie. Jednak artysta nieco się zmienił i zaskoczył ostatnio swoim wyznaniem. Paulina Krupińska-Karpiel w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradziła, że również wiele mu zawdzięcza.

Jakiś czas temu gościem poranka w "Dzień Dobry TVN" był Sebastian Karpiel-Bułecka. Muzyk, który zawsze unikał mówienia o sprawach prywatnych, otworzył się w rozmowie z Marcinem Prokopem. Artysta przyznał, że w walce z depresją wspierała go jego żona. Nie chciał za wiele o niej opowiadać, ale pozdrowił ukochaną i powiedział o niej kilka ciepłych słów. Paulina Krupińska-Karpiel zdradziła, co sądzi o wyznaniu męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska-Karpiel reaguje na słowa męża. "Dużo dobrego w jego życiu zrobiłam"
Paulina Krupińska-Karpiel reaguje na słowa męża. "Dużo dobrego w jego życiu zrobiłam" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Krupińska-Karpiel o wyznaniu męża w "Dzień Dobry TVN"

Wiele znanych par choć raz na jakiś czas udziela wspólnych wywiadów czy bierze udział w sesjach okładkowych kolorowych pism. To małżeństwo nawet w mediach społecznościowych rzadko pokazuje swoje wspólne zdjęcia. Częściej prezenterka udostępnia ogłoszenia zespołu Zakopower i wspiera ukochanego w jego karierze muzycznej. Paulina Krupińska-Karpiel przyznała, że wyznanie męża w programie na żywo ją zaskoczyło, ale też wzruszyło.

- Staramy się na swój temat nie wypowiadać i od wielu lat chronimy nasze życie prywatne i nie pokazujemy się na ściankach razem, nie udzieliliśmy żadnego wspólnego wywiadu. Czasami dziennikarze próbują coś wyciągnąć, oczywiście nie będę udawała, że nie mam męża, nie mam dzieci, to jest coś absolutnie naturalnego, ale raczej zdawkowo coś o sobie opowiadaliśmy. Nie sądzę, że on się jakoś turbo rozgadał, ale jak na niego, to i tak dużo — śmiała się prezenterka.

Paulina Krupińska-Karpiel wyznała, że wzajemne wsparcie jest podstawą w jej związku i uważa to za naturalną rzecz. Mąż często uświadamia jej, że w domu czeka na nią bezpieczna przystań, pozbawiona oceniania i plotek.

- Wydaje mi się, że rolą ludzi, którzy są w związku, jest ciągnięcie się do góry, więc to miłe, co powiedział. I tak, uważam, że dużo dobrego w jego życiu zrobiłam. On też dużo dobrego w moim życiu zrobił, jest idealnym buforem na wszystkie emocje, które są w show-biznesie. Gdy wracam do domu i opowiadam: "a to się stało, coś napisali", to on mówi: "Paulinko, jeżeli ja ci nic nie mówię, że coś robisz źle albo twoi rodzice, to jest wszystko okej, a innymi rzeczami się nie przejmuj - zdradziła gwiazda w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Paulina Krupińska-Karpiel o tym, jaki wpływ ma na nią Sebastian Karpiel-Bułecka

Na koniec Paulina Krupińska-Karpiel zdradziła, w jaki sposób mąż wpływa na jej życie. Lider Zakopower twardo stąpa po ziemi i ma zupełnie inny charakter i podejście do ludzi niż jego wybranka. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała, że mąż nauczył ją mniej mówić o sobie.

- Jestem bardzo otwarta i zawsze mówię o jedno zdanie za dużo. On się cieszy, gdy idziemy do znajomych, bo ja mówię, a on może siedzieć i odpoczywać. Ale to chyba jest domeną kobiet, że my tak po prostu lubimy sobie pogadać, jesteśmy emocjonalne [...] I Sebastian nauczył mnie tego, żeby nie kalkulować wszystkiego [...] Jest osobą, która bardzo często rozładowuje atmosferę i gasi moje wewnętrzne rozterki — stwierdziła Paulina Krupińska-Karpiel.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości