Kamil Bednarek wziął ślub. Dopiero teraz ogłosił to w mediach

Kamil Bednarek wziął ślub? Zadedykował piosenkę żonie
Kamil Bednarek wziął ślub? Zadedykował piosenkę żonie
Źródło: MWMEDIA
Kamil Bednarek wziął ślub. Muzyk zaskoczył wszystkich fanów wiadomością o tym, że ma żonę. Ogłosił to nagle, dedykując ukochanej nową piosenkę. Teledysk już jest dostępny w sieci. Artysta trzymał swoje życie miłosne w tajemnicy.

Kamil Bednarek występuje na scenie od wielu lat, pojawia się też w programach telewizyjnych. Mogliśmy obserwować go w "Lego Masters", gdzie pełnił funkcję jurora. Artysta pochwalił się, że wydał nowy utwór. Piosenka ma dla niego podwójne znaczenie. To z jednej strony nowa propozycja dla fanów, a z drugiej wyznanie miłości żonie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Kamil Bednarek wziął ślub. Kim jest jego żona?

Kamil Bednarek wykorzystał święto zakochanych, aby ogłosić zmiany w swoim życiu. Wpis rozpoczął od przemyśleń na temat walentynek i okazywania uczuć.

"Walentynki to dzień, w którym ludzie obdarowują się masą przeróżnych prezentów, pięknie się ubierają, aby wyjść na romantyczną kolację… Z jednej strony lubię te ekscytacje związane z obdarowywaniem ważnej dla mnie osoby, a z drugiej każdy, kto poznał miłość, doskonale wie, że pielęgnowanie tego uczucia wymaga wielu poświęceń i wzajemnego zrozumienia, nie tylko 14 lutego. Nie chcę się tu uzewnętrzniać, wymądrzać, bo każda miłość jest inna i każdy przeżywa ją inaczej" - stwierdził na Instagramie.

Artysta kontynuował swoją myśl i zdradził, że napisał ten utwór dla swojej żony Pameli. Ukochana zmieniła jego życie.

W prezencie ode mnie łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony. Pamela dziękuję, że jesteś i za to, że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie
- wyznał.

Internauci nie kryli zaskoczenia na wieść o tym, że Kamil Bednarek wziął ślub. Zaczęli mu gratulować.

"Cóż za piękna wiadomość i wspaniały prezent. Gratulacje Kamilu, dużo szczęścia i miłości!!" - czytamy w komentarzach.

"Gratuluję. Zasługujesz na wielkie szczęście. Życzę dużo miłości i szczęścia na nowej drodze życia" - piszą fani.

Kamil Bednarek - kariera i niezależność

Kamil Bednarek zaczynał karierę muzyczną jako wokalista formacji Star Guard Muffin. W trakcie tworzenia muzyki z zespołem zapragnął zrobić coś dla siebie. Zawalczył w programie "Mam talent!", gdzie ostatecznie zdobył drugie miejsce. Później próbował podbić rynek ze swoją grupą, ale w 2012 rozpoczął solową karierę. Kamil Bednarek stworzył własną wytwórnię Space Records i stał się niezależnym artystą, na czym mu bardzo zależało. Fani utożsamiają go z muzyką reggae, ale wokalista tworzy też popowe kawałki i eksperymentuje z gatunkami.

"Gdy mam w głowie numer reggae, nagrywam go. Gdy przyjdzie mi chęć na rock’n’rolla, to pójdę w tę stronę. Dla artysty swoboda twórcza jest niezwykle ważna. Wiem, że nie wszyscy mają taką możliwość, nie są do końca wolni i nie podejmują sami decyzji na temat swojego repertuaru. Ja już nie mam takich problemów. Na początku mocno trzymałem się alternatywy, potem trochę eksperymentowałem i skakałem po różnych gatunkach muzycznych, a teraz mogę wrócić do reggae i na nowo się tym cieszyć" - mówił w wywiadzie dla Plejady w 2020 roku.

W tym samym wywiadzie muzyk zwierzył się, że mimo sukcesów brakowało mu wiary w siebie. Zdradził, że talent w show-biznesie to nie wszystko, aby się w nim nie pogubić trzeba mieć przy sobie zaufanych ludzi, którzy dbają o dobro artysty.

"W pewnym momencie obudziłem się i zdałem sobie sprawę, że to nie jestem ja. Show-biznes to trudna branża. Rozpoczynałem karierę w młodym wieku. Łatwo się w tym wszystkim pogubić. Moim największym szczęściem jest jednak to, że w końcu trafiłem na odpowiednich ludzi. To jest ważniejsze nawet od talentu. Te osoby pomagają mi dalej iść. Dzięki nim zrozumiałem wiele rzeczy" - powiedział Plejadzie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości