Paulina Krupińska-Karpiel pokazała się w innej fryzurze. "Blond to nie jest mój kolor"

Paulina Krupińska-Karpiel we włosach blond. Jak wygląda w takiej fryzurze?
Paulina Krupińska-Karpiel we włosach blond. Jak wygląda w takiej fryzurze?
Źródło: MWMEDIA
Paulina Krupińska-Karpiel zapragnęła sprawdzić, czy jest jej do twarzy w innym kolorze włosów. Prezenterka telewizyjna była wcześniej modelką. Od kiedy pojawia się w mediach, ma ciemne włosy i z takim wizerunkiem kojarzy się fanom. Teraz możecie zobaczyć, jak prezentuje się w blondzie. Gwieździe nie bardzo to się spodobało.

Niedawno Paulina Krupińska-Karpiel relacjonowała na Instagramie wizytę u fryzjera. Gwiazda zdradziła, że od lat korzysta z usług tego samego stylisty, któremu w pełni ufa. Fani sugerowali jej, że może powinna bardziej eksperymentować z długością włosów. Jedni mówią, że byłoby jej lepiej w krótkiej fryzurze, inni zachęcają ją do przedłużenia. Prezenterka odpowiedziała im, że lubi siebie właśnie w takiej średniej długości. O zmianie koloru nie było mowy, czy teraz gwiazda o tym myśli?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marta Żmuda Trzebiatowska o urodzie
Marta Żmuda Trzebiatowska o urodzie

Paulina Krupińska-Karpiel zmieniła kolor włosów? Jak wygląda w blondzie?

Paulina Krupińska-Karpiel uważa, że wizyta u fryzjera zapewnia dobry humor. Gdy ostatnio odwiedziła ulubiony salon fryzjerski, fanki zapytały ją, czy ma naturalny kolor włosów. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że ma nałożony kolor, który jest zbliżony do jej naturalnego odcienia. Farbuje się, bo ma już trochę siwych włosów.

Gwiazda przetestowała, jak wyglądałaby w innym kolorze włosów. Założyła blond perukę i uznała, że nie będzie zmieniać koloru, bo taki zupełnie do niej nie pasuje.

"Matka natura w moim przypadku dobrze wybrała. Blond to nie jest mój kolor" - stwierdziła gwiazda.

Paulina Krupińska-Karpiel w blond włosach
Paulina Krupińska-Karpiel w blond włosach
Źródło: Instagram @pkrupinska

 "Ja lubię taką długość" - powiedziała fanom prezenterka. Ten sam fryzjer dba o jej włosy również na planie "Dzień Dobry TVN".

Paulina Krupińska-Karpiel o urodzie. Jak dba o swoją skórę?

Paulina Krupińska-Karpiel jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskich mediach. Fani zachwycają się jej urodą, pytając, czy jest ona naturalna. Prezenterka dba o to, aby pielęgnować ją przy użyciu sprawdzonych kosmetyków. Często korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, jednak tych nieinwazyjnych. Rysy jej twarzy nie zmieniły się przez wiele lat, gdy występuje w telewizji. Gwiazda dzieli się sekretami swojej urody i przyznaje, że korzysta z akupunktury. Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli, że miała na twarzy wbite igły. Ten zabieg dał jej natychmiastowy efekt liftingu bez podawania jakichkolwiek substancji w głąb skóry.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" skończyła 35 lat. W wywiadzie z nami stwierdziła, że czuje się wspaniale w tym wieku.

- Zawsze o tym wieku marzyłam. Zawsze uważałam, że to jest taki przełomowy moment, kiedy ludzie zaczynają cię traktować na serio. Że już się założyło rodzinę, ma się jakieś dokonania zawodowe i teraz już jakoś pójdzie z górki... Ja nie muszę nikomu udowadniać, że jestem w tym miejscu zasłużenie, tylko po prostu jestem tu. Przez całe życie oceniano mnie przez pryzmat urody, więc teraz wydaje mi się, że w wieku 35 lat nikt nie będzie mówił o mojej urodzie, a raczej o dokonaniach i o tym, jakim jestem człowiekiem — mówiła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości