Agnieszka Woźniak-Starak chciała zostać aktorką? "Nie dostałam się"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. Jakie role jej proponowano?

Agnieszka Woźniak-Starak w najnowszym wywiadzie zdradziła, że w przeszłości przeszło jej przez myśl, że może zostać aktorką. Dziennikarka odniosła w tej dziedzinie artystycznej porażkę, ale nie żałuje, że tak potoczyła się jej zawodowa droga. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wyjawiła, że polscy twórcy proponowali jej udział w ich produkcjach. W jakich rolach ją widzieli?

Agnieszka Woźniak-Starak jest warszawianką. W stolicy otrzymała też dyplom z dziennikarstwa. Pracowała w różnych mediach, prowadziła audycje radiowe, była prezenterką telewizyjną, miała autorskie programy. Od września 2020 współprowadzi poranny program "Dzień dobry TVN" w parze z Ewą Drzyzgą. Czy kiedykolwiek myślała o innej drodze zawodowej?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł"
Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. Jakie role jej proponowano?

Agnieszka Woźniak-Starak udostępniła na Instagramie swoje zdjęcie bez makijażu i porównała się do Kylie Minogue. Internauci zasugerowali, że w jednym z filmów gwiazda TVN mogłaby się wcielić w tę słynną piosenkarkę. Anna Pawelczyk-Bardyga zapytała dziennikarkę o to, czy kiedyś myślała o tym, aby zostać aktorką.

- Jak miałam jakieś 11-12 lat rzeczywiście był taki pomysł, szybko mnie jakoś z tego otrząsnęli na egzaminach do kółka teatralnego państwa Machulskich, no nie dostałam się. Tak pogrzebano moje marzenia o aktorstwie i nigdy więcej do nich nie wróciłam - przyznała prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Prezenterka przyznała się do tego, że otrzymywała propozycje występów w różnych produkcjach, jednak do tej pory w żadnej się nie pojawiła.

- Miałam kilka propozycji zagrania epizodów w różnych filmach, najczęściej miałam zagrać samą siebie. Niektórych nie chciałam, a niektórych niestety nie mogłam, bo akurat to się nie zgrywało czasowo. Nie jest to jednak jakiś priorytet w moim życiu, ale kto wie, może kiedyś... - dodała w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Propozycje zagrania samego siebie często słyszą znane postacie ze świata rozrywki i kultury. Sprawdźcie poniżej.

Gwiazdy, które zagrały samych siebie. Pamiętacie te występy?

Na naszym polskim filmowym podwórku do ról epizodycznych często zatrudnia się znane z show-biznesu postacie, które niekoniecznie muszą być aktorami. Mowa o postaciach cenionych przez widzów osobach lub o takich, o których często w danej chwili jest głośno. Najczęściej są to dziennikarze, sportowcy oraz muzycy.

Magda Gessler przeprowadzała "Kuchenne rewolucje" w serialu "Na Wspólnej"! Restauratorka wystąpiła w 1880 odcinku. Pojawiła się w barze Włodka i Marii Ziębów, którzy walczyli o ocalenie ukochanego lokalu. W tym samym serialu pojawił się we własnej osobie Marcin Prokop. Prezenter telewizyjny zagrał w odcinku 2018. Serialowa Kinga Brzozowska miała zrealizować kampanię reklamową z udziałem tej gwiazdy.

Towarzyszka Agnieszki Woźniak-Starak, czyli Ewa Drzyzga dała aktorski popis w serialu "Majka". Główną rolę miała tam Joanna Osyda. Bohaterka dostała zadanie wykonania sesji fotograficznej znanej dziennikarce.

Na antenie TVN emitowany był również serial "Druga szansa", w którym u boku Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpiło wiele gwiazd. Pojawił się Rafał Maślak i Michał Piróg, również Natalia Siwiec i Agnieszka Włodarczyk, którzy grali tam po prostu siebie samych na premierze filmowej.

Serial "Niania" z Agnieszką Dygnat i Tomaszem Kotem specjalizował się w rolach epizodycznych. W 131. odcinku wystąpiła gościnnie Edyta Górniak. W serialu pojawił się też m.in. Piotr Rubik i Andrzej Piaseczny.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości