Paulina Krupińska pokazała, jak dba o urodę. Miała igły wbite w całą twarz

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Paulina Krupińska pokazała, jak dba o urodę

Paulina Krupińska pokazała się fanom na Instagramie w niecodziennym wydaniu. Prezenterka nakręciła film prosto z salonu kosmetycznego i zdradziła, jak dba o swoją urodę. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" poddała się między innymi akupunkturze twarzy i pokazała zdjęcie, na którym ma wbite setki igieł.

Paulina Krupińska to jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek. Gwiazda jeszcze przed tym, jak zaczęła prowadzić "Dzień Dobry TVN", zdobyła tytuł Miss Polonia 2012. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki wciąż zachwyca idealną figurą i bardzo o siebie dba. Niedawno pokazała fanom na InstaStories, jakie zabiegi na twarz stosuje. Wielu osobom ten widok mógł zmrozić krew w żyłach.

Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta?
Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Krupińska z setkami igieł wbitymi w twarz. Tak dba o urodę

Paulina Krupińska niedawno pokazała relację z salonu kosmetycznego, do którego uczęszcza. Gwiazda zaskoczyła fanów dość ciężkim dla oka nagraniem, na którym widać było, jak poddaje się zabiegowi akupunktury twarzy. Niedługo potem wyjaśniła, na co konkretnie się zdecydowała.

"Needle Shaping polega na wytworzeniu i ułożeniu włókien kolagenu. Wykorzystuje się do tego igły do akupunktury i prąd o niskim natężeniu, który przepływa wzdłuż obracających się igieł umieszczonych w skórze. Włókna kolagenowe zwijają się wokół igły, aż utworzą strukturę przypominającą wrzeciono, które staje się naturalnym rusztowaniem podtrzymującym tkanki. Zabieg daje natychmiastowy efekt liftingu bez podawania jakichkolwiek substancji w głąb skóry" - opowiadała na InstaStories.

Paulina Krupińska na zabiegu akupunktury twarzy
Paulina Krupińska na zabiegu akupunktury twarzy Paulina Krupińska na zabiegu akupunktury twarzy Źródło: Screen InstaStories

Paulina Krupińska poleciła zabieg swoim obserwatorkom i zaznaczyła, że chociaż wygląda on dość strasznie i inwazyjnie, to wykonywany jest metodą naturalną, znaną od wielu lat. Dodała także, że efekty akupunktury są widoczne już po pierwszym razie, a ona sama jest nimi zachwycona.

Paulina Krupińska o swojej urodzie. Zawsze była oceniana przez jej pryzmat

Paulina Krupińska jest uważana za prawdziwą piękność, jednak okazuje się, że jej nietuzinkowa uroda nie zawsze pomagała jej w życiu. Jakiś czas temu gwiazda w rozmowie z nami zdradziła, że musiała przez to zawsze się bardziej starać i doświadczyła wielu nieprzyjemnych sytuacji. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" niedawno skończyła 35 lat i nie ukrywała, że od dawna marzyła o tym momencie.

- Zawsze o tym wieku marzyłam. Zawsze uważałam, że to jest taki przełomowy moment, kiedy ludzie zaczynają cię traktować na serio. Że już się założyło rodzinę, ma się jakieś dokonania zawodowe i teraz już jakoś pójdzie z górki... Ja nie muszę nikomu udowadniać, że jestem w tym miejscu zasłużenie, tylko po prostu jestem tu. Przez całe życie oceniano mnie przez pryzmat urody, więc teraz wydaje mi się, że w wieku 35 lat nikt nie będzie mówił o mojej urodzie, a raczej o dokonaniach i o tym, jakim jestem człowiekiem - mówiła nam.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości