Paulina Krupińska pokazała zdjęcie rodziców. "Już wiadomo po kim ta niezwykła uroda"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska-Karpiel to jedna z tych gwiazd, która niemal każdym swoim wystąpieniem wywołuje wśród widzów i internautów uśmiech na twarzy. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie z domowego archiwum przedstawiające jej ukochanych rodziców. W kilka chwil pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy od zachwyconych obserwatorów. "Wykapany tata" - czytamy.

Paulina Krupińska-Karpiel to modelka i prezenterka telewizyjna. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od 2014 roku rozwija swoją karierę w stacji TVN. Prywatnie jest w związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para pobrała się, a w 2015 r. prezenterka i muzyk powitali córkę Antoninę. W 2017 r. na świat przyszedł ich syn Jędrzej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała rodziców

Paulina Krupińska-Karpiel to bezapelacyjnie ulubienica widzów TVN. Nic więc dziwnego, że tysiące internautów każdego dnia obserwuje jej losy w mediach społecznościowych i wyczekuje kolejnych wzmianek o tym, jak wygląda jej życie gdy zgasną światła reflektorów. W długi majowy weekend prezenterka postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich obserwatorów i uchyliła rąbka tajemnicy. Opublikowała bowiem zdjęcie swoich ukochanych rodziców i zaznaczyła, że niezwykle docenia ich oddanie i wsparcie.

"Mami & Tatuś. Moja życiowa kotwica na dobre i złe" - napisała.

Pod zdjęciem w kilka chwil pojawiły się setki komentarzy od znajomych i obserwatorów. Internauci zaczęli zastanawiać się, do którego z rodziców jest bardziej podobna gwiazda "Dzień Dobry TVN".

"Wykapany tata";

"Już wiadomo po kim ta niezwykła uroda. Przystojny tata, piękna mama. Połączenie wybuchowe!";

"Piękni rodzice. W Pani przypadku nie mogło być inaczej. Piękna i po mamie i po tacie" - czytamy.

Paulina Krupińska-Karpiel o mężu, dzieciach i rodzinie

Paulina Krupińska-Karpiel niemal w każdym wywiadzie zaznacza, jak wielką wartością jest dla niej rodzina. Jaką jest mamą?

"Świadomie chciałam mieć dzieci i wiedziałam, z czym to się wiąże. Nie zatrudniłam zastępu niań, bo chcę wychować dzieci, chcę z nimi spędzać czas, bo to ode mnie zależy, kim będą w przyszłości. [...] Nawet jeśli stawiam ich dobro na pierwszym miejscu i ich szczęście jest dla mnie najważniejsze, nie odbywa się to kosztem mnie. Nie uważam, że muszę sobie wszystkiego odmawiać, zrezygnować z pracy, bo powinnam siedzieć w domu z dzieckiem. Umiem to rozdzielić. Jest czas dla dzieci i czas dla mnie. „Mama” to nie znaczy kura domowa, która ma cały czas dzieci przy sobie, nie ma chwili, żeby zadbać o swoje potrzeby, o wygląd czy realizować swoje pasje. Taka, która nigdy nie pójdzie na imprezy wieczorem czy na spotkanie z koleżankami" - mówiła w wywiadzie dla "Vivy" w 2018 roku.

Paulinę Kurpińską-Karpiel możemy obecnie oglądać w nowym sezonie programu "Azja Express". To właśnie tam, wraz z przyjaciółką przemierzała nieznane lądy. W rozmowie z nami wyznała, w jaki sposób przygotowała swoje dzieci do długiej nieobecności.

- Powiedziałam im, że jak dojdę daleko, to moje dzieci dostaną prezenty, które będą mogły same sobie wybrać w sklepie z zabawkami. Więc one nie chciały, żebym ja wróciła szybko. Musiałam ich przekupić i jak wykonywałam telefon raz na jakiś czas i dzwoniłam, tak mówiły "mamusiu proszę, nie mów, że odpadłaś, nie mów, że odpadłaś, bo my nie chcemy, żebyś jeszcze wracała". Ja już mówię" co za po prostu straszne dzieci... Wiesz, sama się z siebie śmiałam, że zaszantażowałam dzieciaki zabawkami... No ale tak trochę to było — powiedziała rozbawiona gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości