"Azja Express". Za nami odcinek 9. Konflikt w grupie i ekstremalne zmęczenie. Kto odpadł z programu?

"Azja Express". Za nami odcinek 9. Kto odpadł z programu?
"Azja Express". Za nami odcinek 9. Kto odpadł z programu?
Źródło: Player
"Azja Express" wchodzi w decydującą fazę. W 9. odcinku show uczestnicy musieli zmierzyć się z kolejnymi wymagającymi zadaniami. Tym razem pomiędzy parami doszło do spięć, a niesprzyjająca pogoda i trudne kaukaskie warunki sprawiły, że atmosfera zgęstniała. Kto musiał pożegnać się z programem? Zobaczcie naszą relację.

Za nami 9. odcinek "Azja Express". Uczestnicy mają za sobą trudny i wymagający etap w Turcji, który wyeliminował: Czesław i Dorota Mozilowie oraz Krystian Pesta i Oliwia Pesta. Wyścig przeniósł się do Gruzji, gdzie z programem pożegnali się Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek. W poprzednim odcinku na metę jako pierwsze przybyły Paulina Krupińska i Izabela Połeć, co skutkowało zdobyciem immunitetu. Panie mogły odetchnąć z ulgą, a reszta ekipy w składzie: Angelika i Łukasz Trochonowiczowie (Andziaks i Luka), Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie, Reni Jusis i Remigiusz Dorawa oraz Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski ruszyli w dalszą drogę.

Przeczytaj też: "Azja Express". Za nami 7 odcinek. Łzy, gra o amulet i eliminacja. Kto odpadł z programu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Azja Express"

14980732_azja-express-nowy-sezon-zwiastun_720P
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
Daria Ładocha zdradza kulisy "Azja Express"
Daria Ładocha zdradza kulisy "Azja Express"
Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek
Adam Zdrójkowski otrzymuje ciekawe propozycje od internautek
Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę"
Andziaks i Luka o rozłące z córką. "Wzięliśmy ze sobą jej przytulankę"
Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności
Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności
Reni Jusis o rozłące z dziećmi
Reni Jusis o rozłące z dziećmi
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o tym, kto rządzi w ich domu
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?

"Azja Express". Co wydarzyło się w 9. odcinku?

Zanim uczestnicy wyruszyli w dalszą podróż, musieli pożegnać się z połową zdobytych dotychczas amuletów. Włożyli je do pudełek. A o kolejności startu decydowała gra muzyczna. Uczestnicy musieli wskazać, do jakiej kategorii należy odśpiewywany przez chór utwór. W tym starciu najlepsi okazali się Adam i Dariusz Zdrójkowscy, którzy zabrali ze sobą skrzynkę Reni Jusis i Remigiusza Dorawa. To niejedyne wyzwanie, z którym musieli zmierzyć się podczas pierwszego etapu wyścigu. Drużyny musiały przyszyć zdobyte talizmany oraz naszywki do plecaków.

W trakcie łapania pierwszego stopa pomiędzy parami doszło do starcia. Andziaks i Luka pokłócili się z Adamem i Dariuszem Zdrójkowskimi. Panowie wcześniej umówili się z jednym z mężczyzn, który wracając, miał zabrać ich ze sobą. Andziaks i Luka zapytali, czy nie mogą wziąć również ich. Zachowanie ojca i syna nie przypadło do gustu całej grupie, która jednoznacznie stwierdziła, że byli nie fair.

Tymczasem przed uczestnikami kolejne zadanie - wykonanie charakterystycznej regionalnej czapki, którą następnie trzeba było dowieźć w stanie idealnym do punktu kontrolnego gry. W tym odcinku pary po każdej konkurencji musiały zmieniać środek transportu. To stało się kolejną kością niezgody. Uczestnicy mogli między sobą wymieniać się samochodami, jednak Andziaks nie chciała, by Adam i Dariusz Zdrójkowscy zabrali ich transport. Pomiędzy uczestnikami ponownie doszło do spięcia. Emocje sięgały zenitu, a groźny Kaukaz i zmęczenie nie pomagały w zażegnaniu kryzysu. Na metę pierwszej części wyścigu jako pierwsze przybyłe dwie pary: Reni Jusis i Remigiusza Dorawa oraz Adam i Dariusz Zdrójkowscy. Uczestnicy musieli szukać noclegu w jednej z najwyżej położonych miejscowości na świecie.

"Azja Express". Odcinek 9
"Azja Express". Odcinek 9
Źródło: x-news

Po trudnej nocy trzy pierwsze pary wzięły udział w grze. Wygrani zdobyli kolejny amulet oraz przygarnęli amulety ze skrzynki, którą zabrali na początku wyścigu. Tym razem najlepsi okazali się Reni Jusis i Remigiusz Dorawa.

"Azja Express". Odcinek 9
"Azja Express". Odcinek 9
Źródło: x-news

"Azja Express". Kto odpadł w 9. odcinku?

Dalsza trasa wyścigu zaprowadziła uczestników w ponure miejsce - opuszczone i mroczne sowieckie sanatorium w Tsalktubo, przypominające o czasach, kiedy Gruzja należała do Związku Radzieckiego. Ta niezwykła sceneria okazała się lokalizacją kolejnej trudnej misji, polegającej na idealnym odwzorowaniu fotografii. Zadanie zajęło uczestnikom sporo czasu, a zapadający zmierzch okazał się przeszkodą nie do przeskoczenia.

Jako pierwsi na mecie znaleźli się Reni Jusis i Remigiusz Dorawa. Parze niejednokrotnie zarzucano, że talizmany zdobywali jedynie dzięki wsparciu odchodzących uczestników. Tym razem uczestnicy udowodnili, że radzą sobie świetnie. Tymczasem pozostałym parom zadanie zajęło zbyt wiele czasu. Po zapadnięciu zmroku produkcja zadecydowała o przerwaniu zadania. Uczestnicy rozpoczęli ostatnią fazę wyścigu. Kto ostatni dotarł na metę? Tym razem z programem musieli pożegnać się Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie.

"Azja Express". Odcinek 9
"Azja Express". Odcinek 9
Źródło: x-news

Przeczytaj też: Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie przekupywali tubylców w "Azja Express". Co było ich kartą przetargową?

"Azja Express" - uczestnicy 3. sezonu
"Azja Express" wkrótce w TVN
"Azja Express" - Krystian Pesta i Oliwia Pesta
"Azja Express" - Andrzej i Kasia Gąsienicowie
"Azja Express" - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
+8
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości