Paweł Deląg pokazał zdjęcie z młodszym synem. Podobny do ojca?

Paweł Deląg pokazał zdjęcie z młodszym synem
Paweł Deląg pokazał zdjęcie z młodszym synem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Paweł Deląg nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym w mediach, jednak czasami robi wyjątek i pokazuje zdjęcia z rodziną. Tym razem na Instagramie dodał zdjęcie ze swoim młodszym synem Mikołajem, co zaskoczyło jego fanów. Nie wszyscy wiedzieli, że aktor ma dwójkę dzieci.

Paweł Deląg jest znanym polskim aktorem. Od wielu lat gra również w filmach za naszą wschodnią granicą, co sprawia, że jest bardzo zaangażowany w pomoc Ukrainie, która owładnięta jest wojną. Paweł Deląg od rozpoczęcia ataku wojsk rosyjskich organizuje zbiórki, a także jest w stałym kontakcie ze swoimi znajomymi z Ukrainy.

Paweł Deląg pochwalił się młodszyn synem

W jego mediach społecznościowych, szczególnie w ostatnim czasie, możemy znaleźć wiele postów dotyczących sytuacji na Wschodzie. Aktor nigdy nie mówił zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. Na jego koncie na Instagramie od czasu do czasu pojawiały się zdjęcia z siostrą Dorotą Deląg i synem Pawłem, jednak teraz aktor zaskoczył swoich fanów.

Na jego profilu pojawiło się zdjęcie z młodszym synem Mikołajem, które wywołało niemałe poruszenie w mediach. Okazało się bowiem, że nie wszyscy wiedzieli o jego istnieniu.

"Trenujemy razem z Mikołajem — duża zabawa i przyjemność" - napisał aktor pod zdjęciem z synem.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy nie wiedzieli o istnieniu młodszego syna Pawła Deląga.

"O wow", "Nie wiedziałam, że ma pan drugiego syna", "Ten sam uśmiech", "Ale podobni" - pisali.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Paweł Deląg — rodzina

Przypomnijmy, że Paweł Deląg ze związku z Katarzyną Gajdarską ma syna Pawła, który często pokazuje się w jego mediach społecznościowych, a ostatnio aktor pochwalił się nawet zdjęciami ze ślubu starszej pociechy. Niewiele osób jednak wiedziało, że Paweł Deląg ma jeszcze jednego syna.

Kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Plejady aktor powiedział, że jest ojcem dwóch synów.

"I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. […] Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata" - mówił wówczas.

W dalszej części rozmowy aktor został zapytany o to, czy nie obawia się, że znane nazwisko utrudni im wejście do tego zawodu.

"Zawsze synowie mają pod górkę. Na tym to polega, że w pewien sposób muszą mentalnie i psychicznie zabić ojca, by go przekroczyć. A ja chcę, by moi synowie mnie przekraczali, by byli lepsi ode mnie. I serdecznie im tego życzę, ale nie przeszkadza nam to w tym, żebyśmy byli przyjaciółmi" - dodał.

W grudniu ubiegłego roku aktor pokazał zdjęcia z wyjazdu w polskie góry. W wypadzie uczestniczyli również jego siostra z córką i syn aktora — Mikołaj.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości