Paweł Deląg został dziadkiem! Wiemy, czy to wnuczek, czy wnuczka [TYLKO U NAS]

Paweł Deląg, Paweł Deląg junior, Adrianna Malicka-Deląg
Paweł Deląg został dziadkiem. Adrianna Malicka-Deląg ujawniła płeć dziecka
Źródło: MW Media/instagram.com/ada.malicka.delag/
Adrianna Malicka-Deląg i Paweł Deląg junior zostali rodzicami. Dumna mama w rozmowie z Aleksandrą Głowińską zdradziła, jak się czują w roli rodziców i czy czujne oko internautów dobrze odczytało szczegół sugerujący płeć.

Paweł Deląg junior, syn Pawła Deląga, w sobotę 26 lutego 2022 roku stanął na ślubnym kobiercu ze swoją narzeczoną - Adrianną Malicką-Deląg. Radosną nowiną o zaślubinach pary młodej pochwalił się dumny ojciec. Aktor zamieścił krótkie nagranie z ceremonii.

"Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w przyszłość, w której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach, przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu. Stop wojnie, stop nienawiści. Niech miłość będzie naszym wyborem" - zaapelował pod wideo, na którym widać, jak para młoda zmierza w stronę ołtarza.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Teraz aktor znów ma powody do radości. Kilka tygodni temu na świat przyszło pierwsze dziecko jego syna - Pawła Deląga juniora, o czym pisaliśmy jako pierwsi w Polsce. Artykuł możecie przeczytać TUTAJ.

Paweł Deląg junior został ojcem

Paweł Deląg junior i Adrianna Malicka-Deląg owocem swojej miłości pochwalili się w mediach społecznościowych. Opublikowali zdjęcie z wózkiem, które okrasili krótkim, acz wymownym podpisem.

"Lubię te nasze wspólne spacery" - mogliśmy przeczytać.

Spostrzegawczy internauci wychwycili różowe wnętrze wózka. Od razu zaczęli insynuować, że Paweł Deląg został dziadkiem wnuczki.

A jak jest naprawdę? Postanowiliśmy o to zapytać świeżo upieczoną mamę.

Adrianna Malicka-Deląg szczerze o macierzyństwie

Co z tym różowym szczegółem, który dostrzegli internauci? Żona Pawła Deląga juniora potwierdziła, że urodziła córkę.

"Jak czujne oko obserwatorów zauważyło, w wózku jest różowy kocyk. It's a girl!" - mówi nam.

Postanowiliśmy zapytać świeżo upieczoną mamę, jak odnajduje się w nowej roli.

"Jako rodzice czujemy się wspaniale. Początki zawsze bywają trudne... ale daliśmy radę. A sen? Nie spałam 2 tygodnie. Później, gdy emocje po porodzie opadły i nie sprawdzaliśmy ciągle oddechu córeczki, chyba każdy rodzic to przechodzi, to wyluzowaliśmy. Córeczka pięknie śpi w nocy, więc muszę przyznać, że póki co brak snu nam nie doskwiera" - powiedziała nam Adrianna Malicka-Deląg i dodała, że w tym wyjątkowym czasie może liczyć na wsparcie męża.

"Paweł jest dla mnie ogromnym wsparciem, jest wspaniałym mężem, a zmiana pieluchy nie jest mu obca. Życzę każdej kobiecie takiego męża" - mówi.

Serdecznie gratulujemy!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MW Media/instagram.com/ada.malicka.delag/

podziel się:

Pozostałe wiadomości