Gwiazdy

Anna Mucha zwróciła się do Julii Wieniawy na wizji. "Julka, to był błąd"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Anna Mucha zwróciła się do Julii Wieniawy

Anna Mucha była gościem w najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego. Aktorka w rozmowie na temat zarobków kobiet w przemyśle filmowym uderzyła w Julię Wieniawę i wytknęła jej błąd. Co powiedziała?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty tworzyli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Mimo ich rozstania dziennikarz i aktorka do tej pory utrzymują bliskie relacje i przyjaźnią się. Anna Mucha gościła w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Anna Mucha zwróciła się do Julii Wieniawy

Dziennikarz pytał aktorkę o jej role filmowe i serialowe. W końcu rozmowa zaczęła dotyczyć zarobków kobiet w przemyśle filmowym. To właśnie wtedy Anna Mucha lekko zdenerwowana, zwróciła się do Julii Wieniawy. Aktorka zareagowała na wypowiedź młodszej koleżanki dotyczącą zarobków mężczyzn i kobiet w tej branży.

"Porozmawiajmy o tym, że kobiety w tym kraju są gorzej wynagradzane i to jest k******o nie w porządku i trzeba coś z tym zrobić. Ja nie chce tutaj żadnej wojenki, ale jeżeli Julia Wieniawa mówi, że wynagrodzenia i honoraria są okej, bo ona dobrze zarabia, to znaczy, że daleką drogę musi przejść" - powiedziała Anna Mucha.

Kuba Wojewódzki stanął w obronie Julii Wieniawy i powiedział:

"Ona ma 20 lat, daj jej popełniać błędy" - dodał.

Chodzi o zarobki mężczyzn i kobiet w branży filmowej

Anna Mucha zareagowała na to wtrącenie, i wyjaśniła:

"Julka, to był błąd, ponieważ możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, ale ani nazwisko Wieniawa, ani nazwisko Mucha, ani nazwisko Iksińska nie broni cię w tym kraju przed zarabianiem mniej od twoich kolegów, którzy w tym samym czasie za tę samą pracę i za tę samą rolę zarabiają więcej" - powiedziała Anna Mucha.

Na końcu zaznaczyła:

Druga rzecz – cena, którą w pewnym momencie prywatnie płacimy, jest olbrzymia. Mówię o cenie, którą płacimy w domach i z rodziną. Mówię także o tym, co się dzieje w momencie, kiedy my na swoich nazwiskach, twarzach utrzymujemy show-biznes

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości