Pink w przeszłości przedawkowała narkotyki. Sprawiała wiele problemów wychowawczych

Pink prawie umarła po przedawkowaniu narkotyków
Pink prawie umarła po przedawkowaniu narkotyków
Źródło: Getty Images
Pink otworzyła się na temat życia prywatnego. Jako dziecko doświadczyła rozstania rodziców i sprawiała wiele problemów wychowawczych. Po raz pierwszy sięgnęła po narkotyki w wieku 13 lat. Artystka wyznała teraz, że podczas jednej z imprez przedawkowała pewne substancje. Sytuacja była poważna.

Pink to pseudonim artystyczny dziewczyny z Doylestown, która przyszła na świat jako Alecia Beth Moore. Rozgłos zdobyła na początku 2000 roku. Pop-rockowa piosenkarka stworzyła wiele hitów. W tym roku wystąpiła w Polsce i dała popis nie tylko wokalnych umiejętności, ale również tanecznych i gimnastycznych.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Pink o zażywaniu narkotyków. Była bliska śmierci

Pink wróciła wspomnieniami do trudnego okresu dojrzewania. W programie "American 60 Minutes" wyznała, że zanim podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy, eksperymentowała z narkotykami. Piosenkarka zdradziła też, że nie tylko przyjmowała różne substancje, ale również je sprzedawała.

"Byłam punkiem i miałam gadane. Ciągle też byłam rozdrażniona [...] Dorastałam w domu, w którym rodzice codziennie na siebie krzyczeli i rzucali różnymi rzeczami. Nienawidzili się. Potem wpadłam w narkotyki. Sprzedawałam je. Następnie wyrzucono mnie z domu. Porzuciłam też szkołę. Wypadłam z torów i zeszłam na złą drogę" – opowiadała.

Podczas jednej z imprez sytuacja wymknęła jej się spod kontroli.

"Byłam na imprezie rave i przedawkowałam. Wzięłam, och… ecstasy, anielski pył, kryształy, różne rzeczy. Wtedy mnie odcięło. Totalnie. Byłam załatwiona. Było tego za dużo" - wyznała w wywiadzie.

Pink marzyła o założeniu rodziny. Wcześniej była samotna

Pink nie ma męża, ale od lat jej partnerem jest Carey Hart, z którym doczekała się dwójki dzieci. Historia miłości tej pary była bardzo burzliwa. Piosenkarka i zawodnik motocross wielokrotnie rozstawali się i schodzili.

Pink jest mamą 11-letniej Willow i 6-letniego Jamesona. Gwiazda chciała stworzyć swoim pociechom ciepły dom, którego jej brakowało w dzieciństwie. Nie tylko kariera się dla niej liczy.

"Posiadanie rodziny było dla mnie naprawdę ważne, ponieważ moje życie rodzinne było spieprzone w dzieciństwie, a ja jestem niezwykle czuła, przytulaśna i głupkowata. Samo robienie muzyki nie było dla mnie wystarczające. Byłam samotna, bardzo samotna. To jest bardzo samotna branża" – tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzem Zane'm Lowe'em.

Niedawno partner Pink pokazał na Instagramie nagranie z jednego z koncertów ukochanej i pochwalił się, że razem z mamą zaśpiewała też jej córka Willow.

"Will śpiewa z jej mamą, ale to dla mnie surrealistyczny moment" - przyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości