Piotr Gąsowski pokazał archiwalne zdjęcie z Hanną Śleszyńską. "Tacy zakochani"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Piotr Gąsowski na archiwalnym zdjęciu z Hanną Śleszyńską

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska przez wiele lat byli jedną z popularniejszych aktorskich par. Mimo rozstania aktorzy przyjaźnią się, co można zauważyć w ich mediach społecznościowych. Na potwierdzenie tej tezy Piotr Gąsowski opublikował archiwalne zdjęcia, na których pozuje w objęciach aktorki. Zobaczcie sami.

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska byli parą przez 14 lat. Poznali się w 1982 r., kiedy aktorka grała już na deskach warszawskich teatrów. Piotr Gąsowski był świeżo upieczonym absolwentem szkoły teatralnej i z podziwem patrzył na starszą koleżankę na scenie.

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska — historia miłości

W jednym z wywiadów Piotr Gąsowski powiedział:

"Na początku zakochałem się w Hani jako aktorce. Ona była już kilka lat po debiucie, ja świeżo po szkole teatralnej. Byłem jej fanem, pod koniec lat 80. chodziłem na każde jej przedstawienie. Zachwycało mnie jej ciepło, humor, temperament i oryginalna uroda. Im dłużej i więcej na nią patrzyłem, tym bardziej mi się podobała" - mówił aktor.

Hanna Śleszyńska miała już za sobą małżeństwo z Wojciechem Magnuskim, z którym miała syna Mikołaja, jednak poprzedni związek nie zniechęcił młodszego o pięć lat Piotra Gąsowskiego.

"Kiedy poznałam Piotra, chodził za mną, prosił o spotkania, ale ja nie od razu się poddałam. Udawałam, że mi na nim nie zależy. Ale było odwrotnie, bo zależało" - mówiła w wywiadach Hanna Śleszyńska.

Niedługo później Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli już parą. Zakochani nigdy nie zdecydowali się na ślub, jednak w 1995 r. powitali na świecie syna Jakuba. Z czasem aktorzy zaczęli zauważać, że różnice charakterów nie są do pogodzenia.

Aktorka w jednym z wywiadów wspominała:

"Piotr lubi podróżować, jeść, pić, bawić się. Kocha ludzi, a oni jego. Z przyjęć i spotkań wychodzi ostatni. On lubi imprezować, ja muszę być zawsze przygotowana. On jest na luzie i wierzy, że wszystko będzie dobrze, ja widzę wszystko czarno" - mówiła.

Po 14 latach para rozstała się. Piotr Gąsowski wyprowadził się od aktorki, jednak nadal pracowali wspólnie przy wielu projektach. Jak donosili znajomi z branży, nie był to łatwy czas dla Hanny Śleszyńskiej, która nie najlepiej przechodziła ten czas.

"Po rozstaniu dominowały uczucia negatywne, pretensje, może nawet nienawiść, chęć odcięcia się od przeszłości. A tymczasem trzeba było wyjść razem na scenę i razem pracować. Cieszę się, że umiałam do tego rozsądnie podejść, choć było to trudne. Terapia po rozstaniu wymaga czasu i oddalenia. A my nie mieliśmy przecież ani jednego, ani drugiego" - mówiła aktorka.

Piotr Gąsowski pokazał archiwalne zdjęcia z Hanną Śleszyńską

Na szczęście para potrafiła przezwyciężyć negatywne emocje, a wspólne przeżycia tylko umocniły ich relacje. Niedługo po tym Piotr Gąsowski związał się z tancerką Anną Głogowską, z którą ma 15-letnią córkę Julię, jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Teraz wszyscy tworzą dużą patchworkową rodzinę i wszystkie wakacje i święta spędzają razem.

Piotr Gąsowski jednak rzadko wraca do przeszłości, dlatego tak bardzo zaskoczył internautów jego ostatni wpis. Aktor opublikował dwa zdjęcia z lat 90., na których pozuje w objęciach Hanny Śleszyńskiej. Przy okazji Piotr Gąsowski wspomniał dawne czasy.

"Dawnych wspomnień czar… Kochani… Dzisiaj mieliśmy z Robertem Rozmusem próbę u Hani Śleszyńskiej do jutrzejszego koncertu w Poznaniu z okazji 50-lecia pracy artystycznej Zbyszka Górnego… Relację z próby pokażę wieczorem na IG… Zapraszamy na jutro o godz. 20.00, Hala Ziemi! W czasie próby Hania wyciągnęła z lamusa te zdjęcia… szok! To był rok 1993, ten piękny pojazd to sześcioletnie auto FSO 1500, które sprezentował mi mój kochany Tata Włodek! Jak widać … nie przelewało nam się wtedy zbytnio!" - napisał aktor.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy bliskich i fanów aktora.

"Pamiętam pana z tamtych lat", "Byliście piękną parą", "To był jedyny samochód, który do ciebie pasował", "Lata 90. wspaniały klimat zachowany na zdjęciach", "Miło na was tak popatrzeć", "Tacy zakochani" - pisali.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości