Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski słynie z otwartości i rzadko kiedy waży swoje słowa. Tym razem jednak ostatnie wypowiedzi prezentera wywołały w sieci niemałe oburzenie. Piotr Gąsowski postanowił bowiem podzielić się z fanami "wrażeniami" ze spóźnionego lotu. W międzyczasie powiedział, że pasażer siedzący obok niego... "strasznie śmierdzi".

23 czerwca to bardzo ważna data dla wszystkich tatusiów. Z okazji Dnia Ojca wiele gwiazd polskiego show-biznesu pokazuje zdjęcia i nagrania ze swoimi dziećmi. Niektórzy wspominają swoich ojców lub wychwalają partnerów. Zebraliśmy dla Was rozczulające wpisy. Zobaczcie koniecznie!

Z okazji Dnia Ojca Piotr Gąsowski zdecydował się na wyjątkowy gest. Za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył życzenia swojemu tacie. Zaapelował też do wszystkich ojców. "Nie wstydźcie się mówić waszym dzieciom, że je kochacie" - napisał Piotr Gąsowski.

Piotr Gąsowski uczcił pamięć swojego przyjaciela Zbigniewa Wodeckiego. 6 maja muzyk skończyłby 72 lata. Niedługo przypada piąta rocznica jego śmierci. Piotr Gąsowski opublikował prywatne nagranie, w którym widzimy Zbigniewa Wodeckiego i Roberta Rozmusa.

Anna Głogowska opublikowała na Instagramie serię sensualnych zdjęć. Tancerka dołączyła do nich kilka zdań, które przed laty napisał dla niej Piotr Gąsowski. Celebrytka zwróciła się do byłego partnera. "Jak ty to robisz, Gąs?" - pytała.

Piotr Gąsowski świętował ostatnio swoje 58 urodziny. Z tej okazji aktor wybrał się z całą rodziną do Hiszpanii, gdzie wszyscy hucznie świętowali. Teraz do jubilata dołączyli Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Pokazali wspólne zdjęcie.

Anna Głogowska pochwaliła się zdjęciem z urodzin ojca Piotra Gąsowskiego, Włodzimierza. Tancerka opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie, do którego dołączyła czuły opis.

Piotr Gąsowski odpoczywa we Włoszech w miejscowości Livigno. Aktor spędza tam czas wraz z przyjaciółmi — Piotrem Królikiem i Marcinem Łopuckim oraz ich żonami. Teraz pokazał zabawne nagranie na Instagramie.