Daria Zawiałow ma nowego partnera. Wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie

Daria Zawiałow ponownie zakochana
Daria Zawiałow ponownie zakochana
Źródło: MWMEDIA
Daria Zawiałow wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym całuje kolegę z zespołu - Piotra "Rubensa" Rubika. Pod fotografią natychmiast posypały się gratulacje od fanów i znajomych z branży. Czy piosenkarka znów jest zakochana?

Daria Zawiałow półtora roku temu rozstała się z mężem Tomaszem Kaczmarkiem. Okazuje się, że ma już nowego partnera. Kim jest Piotr Rubik znany jako Rubens?

Daria Zawiałow - kim jest jej nowy partner?

Daria Zawiałow nie lubi poruszać na forum publicznym swoich prywatnych spraw. Unika wypowiedzi na temat swojego życia miłosnego, a woli skupiać się na muzyce. W sieci pojawiło się ostatnio jednoznaczne zdjęcie, które wrzuciła sama wokalistka. Na fotografii widać, jak całuje gitarzystę ze swojego zespołu Piotra "Rubensa" Rubika.

Dołączyła do wpisu cytat z piosenki Harry'ego Stylesa "As it was". Utwór opowiada najprawdopodobniej o miłości wokalisty do Olivii Wilde. Świadczyć może o tym jeden z wersów, w którym śpiewa o kobiecie opuszczającej Amerykę, za którą podąża dwójka dzieci. Parę łączy uczucie, chociaż dzieli spora różnica wieku. Do utworu nawiązała Daria Zawiałow.

"You know it’s not the same as it was" (pol. "Wiesz, że to już nie to samo, co kiedyś") - napisała na Instagramie.

Fani domyślają się, że może chodzić o jej relację z kolegą z zespołu i że przyjaźń, która ich łączyła, przerodziła się w miłość. W komentarzach pod postem znajdziemy wiele miłych słów, także od polskich gwiazd, np. Natalii Szroeder, Krzysztofa Jankowskiego Jankesa czy Rosalie.

"Oh! Niespodzianka dnia jak dla mnie. Szczęścia Wam i miłości! Osobiście doświadczam, że jak gitarzysta/przyjaciel ha! to się dalej tylko dobrze dzieje" - napisała Ewa Farna, której mąż jest także gitarzystą.

"Wow! A myślałem, że tylko przyjaciele" - napisał Ralph Kamiński.

Wokalistka odpowiedziała na jego komentarz: "Heh no tak było przez 9 lat".

Daria Zawiałow użyczyła głosu w japońskim filmie anime
Źródło: "Co Za Tydzień"

Daria Zawiałow - związki

Daria Zawiałow była żoną Tomasza Kaczmarka. Para poznała się na planie jednego z talent show. Muzyk wówczas występował z zespołem Cała Góra Barwinków. Pobrali się w 2016 roku. Gwiazda po ślubie przyjęła nazwisko męża, jednak karierę artystyczną kontynuowała pod własnym. W czerwcu 2022 r. piosenkarka poinformowała fanów, że rozstała się z mężem. Nie zdradziła jednak powodów tej decyzji.

Piotr "Rubens" Rubik- kim jest nowy chłopak Darii Zawiałow?

Piotr Rubik znany jako Rubes, to znany gitarzysta i członek zespołu Darii Zawiałow. Jest też współtwórcą wielu polskich hitów. Współpracował m.in. z Vito Bambino, Dawidem Podsiadło, Królem oraz Igo na trasach Męskie Granie 2021 i Męskie Granie 2020. Ma 35 lat.

W kwietniu tego roku artysta zaprezentował debiutancki album "Wynoszę się". Jego utwór "Wszystko OK?" zebrał już kilka milionów wyświetleń w serwisie YouTubie. Przez wiele lat na swoim kanale muzyk posługiwał się pseudonimem "Nie klaszczę", gdyż nie chciał, żeby użytkownicy pomylili go ze znanym kompozytorem o tym samym imieniu i nazwisku.

Piotr "Rubens" Rubik - Instagram

Piotr "Rubes" Rubik ma oficjalne konto na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @rubens____.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości