Piotr Stramowski na zdjęciu z młodości. "Przypomniałem sobie, jak fajnie być nastolatkiem"

Piotr Stramowski przyszedł z partnerką na premierę filmu
Piotr Stramowski przyszedł z partnerką na premierę filmu
Źródło: mwmedia
Piotr Stramowski pokazał jak wyglądał jako nastolatek. Jednocześnie przypomniał swoim obserwatorom, że na co dzień jest wiele powodów do uśmiechu. Dla aktora jednym z nich jest powrót do beztroskich czasów młodości.

Blond włosy, zawadiacki uśmiech i oczy gotowe na kolejną przygodę. Piotr Stramowski wrzucił do sieci zdjęcie z udanego wędkowania, zapewne w czasie jednych z beztroskich wakacji. Poznalibyście aktora w tej wersji?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_18
Gwiazdy w nowym spektaklu "Okno na parlament". "Bardzo dużo on mnie kosztuje"
Za nami premiera nowej komedii w reżyserii Krystyny Jandy. "Okno na parlament" to farsa, z której wyjdziecie szczerze rozbawieni. Niedługo przed oficjalną premierą ekipa "Co za Tydzień" odwiedziła aktorów. Co Krystianowi Peście sprawia największą trudność?
Źródło: "Co za Tydzień"

Piotr Stramowski na zdjęciu z dzieciństwa

Na instagramowym profilu Piotra Stramowskiego pojawiło się nowe zdjęcie. Aktor pokazał jak wyglądał, kiedy był nastolatkiem. Okoliczności wyglądają na beztroskie wakacje nad jeziorem. Nastolatek trzyma w ręce rybę, którą prawdopodobnie właśnie złowił. Ten piękny moment uchwycony na zdjęciu, Piotr Stramowski przywołuje nie bez powodu.

W opisie Piotr Stramowski zawarł zachętę, by nie zapominać o tym, ile powodów do uśmiechu mamy każdego dnia.

"Miłego dnia Kochani i uśmiechajcie się, ile wlezie!!! Nawet jeżeli wydaje się Wam, że nie ma ku temu powodu. Oczywiście jest ich nieskończona ilość, tylko czasami tego nie widzimy. Ja na przykład znalazłem to zdjęcie sprzed 20 lat i przypomniałem sobie, jak fajnie i beztrosko było być nastolatkiem. No i mordka się cieszy. PS a rybkę wypuściłem do wody" - napisał.

Piotr Stramowski - jak wygląda jego życie?

Piotr Stramowski jest polskim aktorem, teatralnym i filmowym. Ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie w 2012 roku, jednak pierwsze kroki na ekranie stawiał już wcześniej, bo w 2009 roku zadebiutował jako aktor serialowy. W jego bogatym dorobku aktorskim znajdują się takie produkcje jak "Siostry", "Hotel 52" czy "Chichot losu". Jednak prawdziwe uznanie zdobył dzięki swojej roli w serialu "Na dobre i na złe", gdzie w latach między 2012 a 2015 rokiem grał postać Szymona Dryla, psychiatry. Jednak to rola policjanta Dariusza Wolkowksiego w filmie "Pitbull. Nowe porządki" z 2016 roku przyniosła mu największe rozpoznawalność. W filmie wcielał się w konkretnego i pewnego siebie policjanta, który nie cofał się przed zagrożeniem i potrafił się przeciwstawić w imię wyższych celów.

W 2019 roku aktor zagrał w główną rolę w filmie "Fighter" w reżyserii Konrada Maximiliana. Wcielił się w rolę zawodnika MMA, Tomka Janickiego, który zmagał się z trudnościami zarówno w sporcie, jak i życiu osobistym. Praca nad filmem była dla całej ekipy dużym wyzwaniem, gdyż zdjęcia przerwano na kilka miesięcy z powodu problemów budżetowych. Jednak pomimo tych przeciwności film okazał się sukcesem, a rola Piotra Stramowskiego została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i widzów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości