Piotr Stramowski zaskoczył nową fryzurą. "Znów wyglądasz na 18 lat"

Piotr Stramowski zmienił fryzurę
Piotr Stramowski zmienił fryzurę
Źródło: MWMEDIA
Piotr Stramowski pochwalił się nowym zdjęciem, które zelektryzowało jego fanów. Aktor zmienił fryzurę. Znacznie skrócił swoje włosy i dzięki temu zyskał świeży look. Internauci przyznali, że długo czekali na taką metamorfozę.

Piotr Stramowski zaskoczył zmianą wyglądu. "Nowy rok, nowy ja" - napisał pod najnowszą publikacją na Instagramie. Aktor zebrał sporo komplementów. Ostatni raz w takiej fryzurze mogliśmy zobaczyć go kilka lat temu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Stramowski o nagim zdjęciu. "Wiedziałem, że wywoła burzę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Stramowski w krótkich włosach

Aktor kontynuuje noworoczne zmiany w swoim życiu. Zmiana fryzury to dobre odświeżenie jego wizerunku. Piotr Stramowski długo nosił fryzurę z dłuższymi włosami. Zagrał w niej m.in. w serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Fani zdążyli przyzwyczaić się do jego wyglądu. Gwiazdor eksperymentował również z kolorem. Teraz wrócił do fryzury, jaką nosił kilka lat temu. Poniżej zdjęcie przed metamorfozą.

Piotr Stramowski ściął włosy
Piotr Stramowski ściął włosy
Źródło: Instagram @piotrstramowski_official

Sądząc po reakcji fanów Piotra Stramowskiego, wszyscy oczekiwali tego, że aktor w końcu skróci włosy.

"Nareszcie" - czytamy w komentarzach.

"O niebo lepiej" - oceniają fani.

"I znów wyglądasz na 18 lat" - napisał internauta.

"Jakiś taki młody się zrobiłeś" - stwierdził ktoś inny.

Piotr Stramowski wystąpił w filmie "Pokusa"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Miniony rok był dla aktora przełomowy. Piotr Stramowski rozstał się ze swoją żoną Katarzyną Warnke, z którą wychowuje córeczkę. W życiu zawodowym miał kilka wyzwań. Jednym z nich była praca na planie nowego filmu Marysi Sadowskiej pt. "Pokusa". Aktor zagrał m.in. z Heleną Englert.

"Z głębokim żalem żegnam rok 2022. Był to rok pełen wrażeń, nowych doznań, przewrotów i spektakularnych zmian, które czegoś tam mnie nauczyły, ale jednak jak wsłuchuję się w siebie, to mam wrażenie, że wciąż niewiele wiem. Mimo wszystko jest to bardzo dobry czas, żeby w końcu dostrzec siebie w tym całym galimatiasie przeżyć, schematów i wydeptanych ścieżek. Życzę Wam, żebyście wiedzieli, kim jesteście, żyli w zgodzie ze sobą, kochali siebie i nie tracili nadziei ludzi" - podsumował na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości