Piotr Stramowski Wielkanoc spędzi bez partnerki? "Nie jestem bardzo świąteczną osobą"

Piotr Stramowski
Piotr Stramowski
Źródło: MWMEDIA
Piotr Stramowski spędzi święta z rodziną. Na pytanie, czy w grono najbliższych wlicza już swoją nową partnerkę, odpowiedział bardzo niejednoznacznie. Co dzieje się z zakochanymi? Jak spędzą ten świąteczny czas?

Piotr Stramowski nie narzeka obecnie na nudę. Dzieje się w jego życiu prywatnym, ale to nie znaczy, że próżnuje w kwestiach zawodowych. Stąd Piotr Stramowski przyznaje, że czeka na nadchodzące święta z dużą niecierpliwością. W końcu będzie miał okazję odpocząć w gronie najbliższych. Czy znajdzie się wśród nich jego nowa partnerka?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Alicja Krainy Czarów" w Teatrze Narodowym. To spektakl nie tylko dla dzieci
W marcu swoją premierę miał niezwykły spektakl. "Alicji Kraina Czarów" to przedstawienie muzyczne, którego fabuła oparta jest na kultowych powieściach autorstwa Lewisa Carrolla. W rolę tytułowej Alicji wciela się Ewa Konstancja Bułhak.
Źródło: "Co za Tydzień"

Piotr Stramowski spędzi święta z rodziną. Czy wśród niej znajdzie się miejsce dla nowej partnerki?

Choć potrwają tylko dwa dni, a tradycyjne przygotowania pochłoną ogrom energii, dla wielu osób święta wielkanocne to czas, na który długo czekali. Jest wśród nich Piotr Stramowski, który Wielkanoc planuje... przechorować. Aktor poświęca teraz dużo czasu na planie popularnego talent show. W wywiadzie można było usłyszeć, że jego głos wyraźnie potrzebuje odpoczynku.

"Zdecydowanie jest to czas, w którym należy trochę odpocząć. Jestem chory, a muszę tu być i nie mam czasu na odchorowanie, więc mam nadzieję, że troszkę odpocznę" - zdradził w rozmowie z Jastrząb Post.

Reporterka zapytała też, czy aktor spędza święta w tradycyjny sposób i czy kultywuje wielkanocne obrzędy.

"Nie jestem bardzo świąteczną osobą. Chyba takie, jak wszyscy - jajeczka, śniadanko rodzinne, obiadek i taki spokój" - odpowiedział.

Zapytany o to, czy w obchodach zbliżających się świąt wielkanocnych będzie mu towarzyszyć jego nowa partnera, aktor unikał odpowiedzi. Zdradził jedynie, że spędzi je z rodziną. Czyżby między zakochanymi coś się wydarzyło?

Piotr Stramowski z nową partnerką. Ich związek skomentowała Katarzyna Warnke

W październiku ubiegłego roku Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke oficjalnie ogłosili rozstanie.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - można było przeczytać w oświadczeniu.

Nie minęło wiele czasu, a Piotr Stramowski pokazał się z nową partnerką. Pod koniec stycznia, podczas premiery filmu "Pokusa" w Multikinie w Złotych Tarasach, aktor pojawił się z Natalią Krakowską. Kobieta jest byłą scenografką i obecnie pracuje jako neuromentorka. Na swojej oficjalnej stronie internetowej informuje, że od 2018 roku tworzy międzynarodowe kursy, warsztaty i terapie z zakresu zdrowia psychicznego, samorozwoju i neurowellness.

Warto zauważyć, że mimo wcześniejszej deklaracji o tym, że aktorska para nie będzie komentowała swojego rozstania, Katarzyna Warnke zdecydowała się na otwartą wypowiedź na temat sytuacji. W programie "Dzień Dobry TVN" wyznała, że nie czuje się ofiarą rozstania, a wręcz przeciwnie — uważa, że warto skupić się na dobrych momentach związanymi z ich relacją.

"Chciałabym złożyć publicznie protest, ponieważ uważam, że za długo już patrzymy na rozwód jako na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy ze sobą fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek. Powiem tak: jeżeli ktoś chce mi sprawić przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ jest to moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka" - mówiła.

Odniosła się też bezpośrednio do nowej partnerki aktora.

"Tutaj trzeba się pogodzić z nową rzeczywistością a poza tym, życzę mojemu dziecku kochanej macoszki i chcę, żebyśmy sobie przybijały piątkę na leżakach na wakacjach. To nie jest tak, że to jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Ja chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi" - przekonywała.

Piotr Stramowski na premierze "Pokusy" przedstawił nową partnerkę
Piotr Stramowski na premierze "Pokusy" przedstawił nową partnerkę
Źródło: Fotokibit/East News

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości