Pogrzeb Ivany Trump. Melania i Donald Trump pojawili się na uroczystości. Zobacz zdjęcia

Pogrzeb Ivany Trump. Melania i Donald Trump
Pogrzeb Ivany Trump. Melania i Donald Trump
Źródło: Getty Images
Pogrzeb Ivany Trump, amerykańskiej bizneswoman, odbył się 20 lipca 2022 r. Byłą żonę pożegnał Donald Trump. Na uroczystościach pogrzebowych obecna była także jego żona Melania i ich wspólny syn Barron, a także reszta rodziny Trumpów. Polały się łzy, a żałobnikom towarzyszyła niezwykle smutna i podniosła atmosfera.

Informacja o śmierci Ivany Trump poruszyła wszystkich, a szczególnie Donalda Trumpa. Były prezydent USA był związany z kobietą aż 15 lat, w trakcie których doczekali się trójki dorosłych już dziś dzieci: Donalda Jr., Ivankę i Erica Trumpa. Para po rozwodzie pozostawała w przyjacielskich relacjach. Wszyscy członkowie klanu Trumpów zgodnie pojawili się na uroczystościach pogrzebowych Ivany Trump.

Ivana Trump nie żyje - przyczyna śmierci

Ivana Trump zaczynała karierę jako modelka i narciarka. Rozpoznawalność i sławę zyskała dzięki małżeństwu z byłym prezydentem USA. Była żona Donalda Trumpa zmarła 14 lipca. Za przyczynę podawano najpierw zatrzymanie akcji serca. Później biegli orzekli, że były nimi tępe obrażenia klatki piersiowej, do których doszło w wyniku upadku ze schodów. 

Zagraniczne media podawały, że ciało 73-latki zostało znalezione w jej domu na Manhattanie w Nowym Jorku przez jednego z pracowników. Po przybyciu policji na miejsce zdarzenia kobieta była nieprzytomna i nie reagowała. Okazało się, że Ivana Trump najprawdopodobniej spadła ze schodów.

Ivana Trump
Ivana Trump
Źródło: Getty Images
"Trump. Bez precedensu". Głośny dokument już w Playerze. Zwiastun
Źródło: Player

Pogrzeb Ivany Trump - Donald Trump i reszta rodziny na uroczystości

Nabożeństwo pogrzebowe Ivany Trump odbyło się kilka kroków od wieloletniej rezydencji Donalda Trumpa na Upper East Side w Nowym Jorku. Uczestniczyli w nim bliscy przyjaciele i rodzina zmarłej, w tym jej były mąż z nową rodziną oraz dzieci: Donald Jr, Ivanka i Eric. Pogrzeb Ivany Trump odbył się w kościele rzymskokatolickim św. Vincenta Ferrera.

Magazyn "People" podaje, że rodzina zmarłej poprosiła żałobników, aby nie przynosili kwiatów na pogrzeb Ivany Trump. Zamiast tego przekazali pieniądze na organizację charytatywną z siedzibą na Florydzie, której celem jest zminimalizowanie bezdomności psów.

Uczestnicy uroczystości pogrzebowych byli bardzo poruszeni śmiercią Ivany Trump. Polały się łzy, szczególnie wśród wnucząt Ivany Trump, co możecie zobaczyć na zdjęciach:

Pogrzeb Ivany Trump
Pogrzeb Ivany Trump
Źródło: Getty Images
Pogrzeb Ivany Trump. Melania i Donald Trump z resztą rodziny Trumpów
Pogrzeb Ivany Trump. Melania i Donald Trump z resztą rodziny Trumpów
Źródło: Getty Images
Pogrzeb Ivany Trump. Ivanka Trump, Theo Kushner, Jared Kushner i Joseph Kushner
Pogrzeb Ivany Trump. Ivanka Trump, Theo Kushner, Jared Kushner i Joseph Kushner
Źródło: Getty Images
Pogrzeb Ivany Trump. Ivanka Trump, Jared Kushner, Eric Trump z rodziną
Pogrzeb Ivany Trump. Ivanka Trump, Jared Kushner, Eric Trump z rodziną
Źródło: Getty Images
Pogrzeb Ivany Trump. Donald Trump Jr. i Kimberly Guilfoyle z rodziną
Pogrzeb Ivany Trump. Donald Trump Jr. i Kimberly Guilfoyle z rodziną
Źródło: Getty Images North America
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości