Matthew Perry z "Przyjaciół" wydaje autobiografię. "Czasami wydawało się, że nie przeżyję"

 Matthew Perry
Matthew Perry z "Przyjaciół" wydaje książkę. Wyjawi prawdę o swoich nałogach?
Źródło: Getty Images
Matthew Perry, jeden z głównych aktorów serialu "Friends", ogłosił, że 1 listopada ukaże się jego książka. "Wzloty były wysokie, a upadki niskie. Ale udało mi się przeżyć, chociaż czasami wydawało się, że nie przeżyję" - napisał w zapowiedzi.

Serial "Friends" w ostatnich latach przeżywa swój renesans i daje poznać się młodszej publiczności. Historia życia serialowego Chandlera Binga nie jest jednak tak zabawna jak jego postać. Choć sam aktor przyznaje, że poczucie humoru ma podobne, to pod maską komika skrywa się tragizm — uzależnienie, odwyk, problemy zdrowotne. Czego dowiemy się z książki "Friends, Lovers and the Big Terrible Thing"?

Matthew Perry - autobiografia

Pierwszy odcinek "Przyjaciół" wyemitowano w 1994 roku. Już trzy lata później Matthew Perry trafił na pierwszy odwyk. Sława przyszła nagle — z aktorów usilnie próbujących zagrać choćby w reklamach, główni bohaterowie serialu stali się najbardziej rozchwytywanymi gwiazdami w Ameryce, a chwilę później na świecie. Niestety, z całkowitą zmianą trybu życia i pracy wiązała się duża odpowiedzialność. Jak wielokrotnie zaznaczał Matthew Perry, ukojenie przynosił mu alkohol, leki i narkotyki. Skutki okazały się tragiczne.

W wywiadzie dla BBC Matthew Perry wyjawił, że ze względu na swoje uzależnienie praktycznie nie pamięta kilku lat nagrywania serialu.

"Nie pamiętam 3 lat pracy nad serialem 'Przyjaciele'. Pomiędzy 3, a 6. sezonem, byłem nieco wyłączony" - powiedział.

Widzowie, oglądając premierowe odcinki swojego ulubionego serialu, nie wiedzieli o problemach z nałogiem aktora. Niestety, ich uwadze nie umknął fakt, że Matthew Perry z sezonu na sezon drastycznie się zmieniał. Książka, którą zapowiedział aktor, ma opowiedzieć historię życia z perspektywy osoby, która wygrała z uzależnieniem.

OSTROWSKA_URODAKREMY
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska opowiada o tajnikach swojej pielęgnacji. Sekretem są kosmetyki wytwarzane samodzielnie.
Źródło: Co za Tydzień

Matthew Perry o uzależnieniu

Aktor o planowanym wydaniu książki poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tytuł sugeruje, że Matthew Perry poruszy tematy niewygodne i zarazem najciekawsze. Czego dowiemy się z książki?

"Tak wiele napisano o mnie w przeszłości. Pomyślałem, że nadszedł czas, aby ludzie usłyszeli moją wersję. Wzloty były wysokie, a upadki niskie. Ale udało mi się przeżyć, chociaż czasami wydawało się, że nie przeżyję. I to wszystko jest tutaj. Przepraszam, że to nie jest książka pop-up".

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: BBC, instagram.com/mattyperry4

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości