Rachel McAdams zapozowała z nieogolonymi pachami. Zdjęcia wywołały dyskusję

Rachel McAdams zapozowała z nieogolonymi pachami
Rachel McAdams zapozowała z nieogolonymi pachami
Źródło: Getty Images
Rachel McAdams prawie całkowicie zrezygnowała z retuszu zdjęć w najnowszej sesji dla magazynu "Bustle". Szczególnie zależało jej na wyeksponowaniu nieogolonej pachy. Decyzja hollywoodzkiej aktorki spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów, którzy w mediach społecznościowych docenili jej naturalność i szczerość w relacji z własnym ciałem.

W trakcie najnowszej sesji zdjęciowej dla magazynu "Bustle" słynna aktorka Rachel McAdams, która wystąpiła w takich filmach jak "Pamiętnik", "Wredne dziewczyny" oraz "Spotlight", zażyczyła sobie tylko minimalnej ingerencji w retusz swoich zdjęć. Ta decyzja doskonale koresponduje z tematyką jej najnowszej produkcji. Gwiazda zagrała w ekranizacji bestsellerowej powieści "Are You There God? It's Me, Margaret", poruszającej temat dojrzewania i akceptacji własnego wyglądu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

100 lat Warner Bros.

100 lat Warner Bros.
100 lat Warner Bros.
Olivier Janiak o Warner Bros Discovery. Czym jest dla niego praca w tej firmie?
Olivier Janiak o Warner Bros Discovery. Czym jest dla niego praca w tej firmie?
100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady?
100-lecie Warner Bros. Andrzej Sołtysik kocha "Looney Tunes". Syn poszedł w jego ślady?
100-lecie Warner Bros. Paweł Deląg o próbie wejścia na premierę "Wejścia Smoka"
100-lecie Warner Bros. Paweł Deląg o próbie wejścia na premierę "Wejścia Smoka"
Ada Fijał na 100. urodzinach Warner Bros. Które produkcje najbardziej zapadły jej w pamięć?
Ada Fijał na 100. urodzinach Warner Bros. Które produkcje najbardziej zapadły jej w pamięć?
Bartek Jędrzejak: "Gdyby nie trójka braci, którzy mają korzenie w Polsce, to nie byłoby Warner Bros."
Bartek Jędrzejak: "Gdyby nie trójka braci, którzy mają korzenie w Polsce, to nie byłoby Warner Bros."
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata na 100-leciu WBD. Zdradzili swój ulubiony film
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata na 100-leciu WBD. Zdradzili swój ulubiony film

Rachel McAdams zapozowała z nieogolonymi pachami

Rachel McAdams, znana aktorka filmowa, stała się tematem dyskusji w mediach społecznościowych po tym, jak zdecydowała się poprosić o minimalny retusz swoich zdjęć podczas najnowszej sesji dla magazynu "Bustle". Co więcej, na zdjęciach można było zobaczyć niewydepilowane pachy hollywoodzkiej gwiazdy. Ta decyzja spotkała się z pozytywnym odbiorem i pochwałami, ponieważ Rachel McAdams postanowiła pokazać swoje ciało w naturalnym wydaniu i zachęcić innych do akceptacji swojego wyglądu.

"W trakcie tej sesji miałam na sobie lateksową bieliznę. Ale urodziłam dwoje dzieci. To jest moje ciało i myślę, że ważne, aby pokazywać światu, jak wyglądam naprawdę. Nie ma niczego złego w tym, aby pracować nad swoim wyglądem i być zdrowym, ale dla każdego oznacza to coś innego" - wyjaśniła aktorka.

Internauci przesyłają komplementy w komentarzach. Twierdzą, że sposób, w jaki aktorka pokazała się na sesji zdjęciowej, jest budujący i bardzo ważny dla wielu kobiet.

"Oszałamiająca" - oceniają fani naturalną urodę Rachel McAdams.

Rachel McAdams promuje nowy film

Rachel McAdams aktualnie promuje swój najnowszy film "Are You There God? It's Me Margaret", który jest filmową adaptacją popularnej książki autorstwa Judy Blume. W długim wywiadzie dla magazynu "Bustle" aktorka wyznała, że nadal odczuwa "wyrzuty sumienia" z powodu dwuletniej przerwy w karierze, którą zrobiła w połowie 2010 roku, będąc u szczytu swojej popularności.

Rachel McAdams odrzuciła wówczas propozycje do głównych ról w filmach takich jak "Diabeł ubiera się u Prady", "Casino Royale", "Mission: Impossible III", Iron Man i "Get Smart". W wywiadzie przyznała, że rozważała nawet porzucenie aktorstwa. Aktorka początkowo nie zrozumiała, dlaczego czuje potrzebę wzięcia wolnego od pracy. Dopiero po wielu latach zdała sobie sprawę, że podjęła decyzję intuicyjnie, aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

"Czułam się winna, że nie skorzystałam z okazji, jaką dostałam, bo wiedziałam, że jestem na dobrym miejscu. Byłam świadoma, że dla dobra swojego zdrowia psychicznego muszę odrzucić te propozycje" - powiedziała Rachel McAdams w najnowszym wywiadzie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości