Brad Pitt tęskni za dziećmi i liczy na przebaczenie Shiloh. "Czuje, że popełnił błąd"

Brad Pitt stracił pełnię praw nad dziećmi
Brad Pitt stracił pełnię praw nad dziećmi
Źródło: Matt Winkelmeyer/Getty Images
Brad Pitt od czasu rozwodu z Angeliną Jolie stracił pełnię praw wychowawczych wobec jego niepełnoletnich dzieci. Chociaż pociechy aktora wciąż się z nim widują, nie odbywa się to w takim wymiarze czasowym, jakiego by oczekiwał. Przyjaciel gwiazdora Hollywood przyznał, że Brad Pitt jest szczególnie zmartwiony utratą dobrego kontaktu z córką Shiloh.

Brad Pitt i Angelina Jolie doczekali się szóstki dzieci: Maddoxa, Zahary, Shiloh, Paxa, Vivienne i Knoxa, przy czym trójka pociech: Shiloh oraz bliźnięta Vivienne i Knox są to biologiczne dzieci aktorów. Po rozwodzie słynnej pary większą część opieki nad niepełnoletnimi członkami ich rodziny przejęła Angelina Jolie, która występowała o ograniczenie praw rodzicielskich wobec byłego męża przed sądem. Brad Pitt może co prawda widywać swoje dzieci, jednak ma być niepocieszony tym, ile czasu z nimi spędza.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie"
Anna Świątczak w rozmowie z nami opowiedziała, jak jej córki znoszą wiek nastoletni.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Brad Pitt liczy na to, że Shiloh wybaczy mu popełnione błędy

Chociaż dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta dorastały w świecie show-biznesu, rodzice chronią ich prywatność. Nastolatkowie pojawiają się z nimi co prawda na imprezach branżowych, ale nie prowadzą własnych profili w mediach społecznościowych. Aktorzy nie opowiadają także o swoich pociechach podczas rozmów z mediami. Ogromnym echem odbiła się jednak ich sądowa walka, podczas której Angelina Jolie chciała odebrać i mocno ograniczyć gwiazdorowi prawa rodzicielskie.

Podczas sprawy rozwodowej gwiazda zarzuciła mężowi, że źle traktował ich pociechy i znęcał się nad nimi psychicznie. Angelina Jolie przedstawiła kilka dowodów w tej kwestii i stara się przejąć pełnię praw nad dziećmi. Końcowy wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł. Według informatora magazynu "Woman's Day" Brad Pitt jest rozczarowany, że sądowa batalia z byłą żoną trwa tak długo. Przez to może nigdy nie odzyskać pełnych praw do wychowywania dzieci.

"Brad akceptuje fakt, że żaden sędzia nie zmieni życia nastoletnich dzieciaków. Podejrzewa, że ​​właśnie dlatego Angelina przeciąga to wszystko – żeby zabrać mu czas z dziećmi, który nigdy nie wróci" - powiedział przyjaciel aktora.

Brat Pitt ma być szczególnie załamany utratą dobrego kontaktu z córką Shiloh, która była jego oczkiem w głowie Media od wielu lat rozpisywały się, że dziewczynka jest wręcz kopią swojego sławnego taty, a on sam miał przez to darzyć ją szczególnymi względami. Aktor ma nadzieje, że córka kiedyś wybaczy mu popełnione błędy.

"Często wspomina, jak źle się czuje, że popełnił błąd – mówi źródło. – Uwielbia widzieć, jak wspaniałą osobą okazuje się być Shi" - opowiadał informator.

Shiloh Jolie-Pitt przez pewien czas myślała nad korektą płci

Jakiś czas temu tabloidy pisały o tym, że nastoletnia Shiloh Jolie-Pitt chciałaby dokonać korekty płci. Pierworodna Angeliny Jolie i Brada Pitta często wybierała na oficjalne wyjścia garnitury i stawiała na męskie outfity. W końcu głos w sprawie zabrała matka dziewczynki, która przyznała, że Shiloh od wczesnego dzieciństwa chciała być chłopcem.

"Chce być jednym z braci. Musieliśmy jej ściąć włosy i kupić chłopięce ubrania" - mówiła w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Do tej kwestii odniósł się również przyjaciel Brada Pitta, który przyznał, że aktorowi nie podobał się ten pomysł i kłócił się w tej kwestii ze swoją byłą żoną.

"Uwielbiał mieć mini-siebie – ale nie zgadzał się z Angeliną, że powinna mieć możliwość ubierania się jak chłopiec przez cały czas. Były na ten temat spory" - mówił informator mgazynu "Woman's Day".

Rok temu nastolatka zmieniła jednak zdanie w tej kwestii. Córka aktorów zaczęła się malować i pojawiać na salonach w sukienkach, podkreślających jej coraz bardziej kobiecą figurę. Informatorzy magazynu "New Idea" twierdzą, że jest to efekt długich rozmów z Jennifer Aniston, która od wielu lat walczy o prawa kobiet i określa się mianem feministki. Shiloh Jolie-Pitt ponoć zainspirowała się aktorką w tej kwestii.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Matt Winkelmeyer/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości