Gwiazdy

Richard Gere na czerwonym dywanie z młodszą o 33 lata żoną. Nie szczędził jej czułości

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Richard Gere pokazał się z młodszą o 33 lata żoną

Richard Gere i jego 39-letnia żona pojawili się na jednym z hiszpańskich festiwalu. Aktor chętnie pozował w objęciach młodszej ukochanej i w pewnym momencie pocałował ją na oczach fotoreporterów.

Richard Gere to bezsprzecznie jeden z najsłynniejszych aktorów współczesnego kina. Artysta wystąpił w takich hitach, jak między innymi: "Pretty Woman", "Lęk pierwotny" czy "Mój przyjaciel Hachiko" i zrobił piorunującą karierę w Hollywood. Media od zawsze jednak nie tylko interesowały się jego dorobkiem aktorskim, ale także życiem prywatnym. Richard Gere miał bowiem przez wiele dekad opinię prawdziwego amanta i skradł niejedno serce. Dziś 72-letni gwiazdor wiedzie ustatkowane życie u boku swojej trzeciej żony.

Richard Gere pozował na ściance z młodszą o 33 lata ukochaną

Richard Gere wciąż chętnie uczęszcza na imprezy branżowe, gdzie pokazuje się z trzecią żoną. Młodsza o 33-lata Alejandra Silva towarzyszyła ukochanemu podczas ostatniego Starlite Festival, który odbywał się w hiszpańskiej Marbelli. Małżonkowie wyraźnie zadowoleni pozowali do zdjęć.

Richard Gere z trzecią żoną
Richard Gere z trzecią żoną Richard Gere z trzecią żoną Źródło: Alvaro Cabrera/Getty Images

Richard Gere nie szczędził ukochanej czułości i na oczach fotoreporterów złożył na policzku żony romantycznego całusa. Para od lat udowadnia, że różnica wieku nie jest żadną przeszkodą, gdy w grę wchodzi prawdziwa miłość.

Richard Gere z trzecią żoną
Richard Gere z trzecią żoną Richard Gere z trzecią żoną Źródło: Alvaro Cabrera/Getty Images
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Richard Gere w Hollywood był uważany za prawdizwego amanta

Richard Gere ma na koncie kilka bardzo głośnych związków, a w tym krótkotrwałe relacje z między innymi: Dianą Ross, Julią Roberts, Umą Thurman czy Priscillą Presley oraz aż trzy małżeństwa. Akor w latach 90. był mężem modelki Cindy Crawford, jednak ta relacja nie przetrwała próby czasu. Hollywoodzki gwiazdor szybko zalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety, Carey Lowell, która została jego drugą żoną. Para doczekała się syna i rozwiodła się w 2013 roku.

Kilka miesięcy po drugim rozwodzie Richard Gere zaczął spotykać się z młodszą o 33 lata hiszpańską aktywistką Alejandrą Silvą. Aktor wiele lat przyjaźnił się z rodziną ukochanej i to właśnie dzięki nim ją poznał. W 2017 roku poprosił ją o rękę, a rok później został jej mężem. W 2019 roku zakochani powitali na świecie pierwszego syna, rok później zostali rodzicami kolejnego chłopca.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Michael Loccisano/WireImage

Pozostałe wiadomości