Rihanna ogłosiła kolejną ciążę. Ten występ przejdzie do historii

RIhanna
Rihanna jest w kolejnej ciąży? Gwiazda zaskoczyła fanów
Źródło: Getty Images
Miliony widzów na całym świecie z niecierpliwością wyczekiwały występu Rihanny na Super Bowl. Nikt jednak nie spodziewał się, że podczas 14-minutowego występu gwiazda poinformuje wszystkich o tym, że... spodziewa się kolejnego dziecka. Pięknym gestem pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Rihanna to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych światowych piosenkarek. Nic dziwnego więc, że wiele emocji wzbudza też jej życie uczuciowe. Fani i internauci bacznie obserwują jej losy i wyczekują kolejnych informacji o związkach i życiu prywatnym. Niedawno cieszyli się, że gwiazda po raz pierwszy została mamą. Teraz z nieskrywaną radością razem z wokalistką wyczekują jej kolejnego dziecka.

Rihanna jest w ciąży? Radosną nowiną pochwaliła się podczas Super Bowl

Występy gwiazd na osławionym Super Bowl to jedne z największych wydarzeń artystycznych w roku. Każdy, kto wchodzi na legendarną scenę, prezentuje skrupulatnie przygotowane show wokalno-taneczne. Podobnie było w przypadku Rihanny. Piosenkarka podczas 14-minutowego występu na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie zaprezentowała aż 12 utworów. Dla koneserów jej muzyki była to nie lada gratka bowiem, był to jej pierwszy koncert od... pięciu lat.

To jednak niewielki powrót do koncertowania wywołał najwięcej emocji. Rihanna zdecydowała się na założenie luźnego płaszcza i opiętego body w kolorze krwistej czerwieni. Podczas jednej z piosenek odsłoniła okrycie i pokazała wszystkim wyraźnie zaokrąglony brzuszek i pogłaskała go. Ten wymowny gest sprawił, że fani na całym świecie oszaleli z radości. Redakcja cozatydzien.tvn.pl również przyłącza się do gratulacji!

Ciążę wokalistki potwierdził oficjalnie jej przedstawiciel w rozmowie z serwisem TMZ.

Jak wyglądał występ Rihanny na Super Bowl?

Rihanna swój występ na Super Bowl zaczęła od pokazania się na jednej z platform unoszących się nad tłumem zebranych widzów. Gwiazda ubrana na czerwono wyraźnie wyróżniała się na tle swoich tancerzy, którzy uświetniali występ wystylizowani na biało. Piosenkarka porwała słuchaczy, wykonując ironicznie swój utwór "Better Have My Money". Zaledwie kilka minut po zakończeniu jej występu pojawiły się pierwsze doniesienia, że było to nawiązanie do faktu, że gwiazdy nie dostają wynagrodzenia za występ podczas Super Bowl.

Rihanna wykonała na scenie też takie hity, jak "Only Girl", "Where Have You Been" czy "We Found Love". Zobaczcie, jak wyglądał cały jej występ.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości