Roksana Węgiel i Kevin Mglej pokazali jak remontują mieszkanie. W tle taniec na drabinie

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel i Kevin Mglej remontują mieszkania
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel i Kevin Mglej relacjonują remont wspólnego mieszkania. Na pierwszy rzut oka widać, że tych dwoje naprawdę do siebie pasuje. Na TikTokowym nagraniu wspólnie szaleją w rytm popularnej piosenki. Mimo to wokalistka wykazała się ostatnimi czasy dużą dojrzałością. Oprócz remontu zainwestowała też w mieszkanie pod wynajem.

Roksana Węgiel zachwyca tłumy już od dobrych kilku lat, a jej kariera nie przestaje nabierać tempa. Inną sprawą jest młody wiek gwiazdy. Zawrotną popularność zyskała w wieku zaledwie 14 lat. Dziś stawia pierwsze kroki w dorosłym świecie, a na koncie ma nie tylko własną płytę, wiele kontraktów reklamowych i rzeszę fanów, ale także ogromne sukcesy w życiu prywatnym. Niedawno pochwaliła się nawet, że jakiś czas temu zarobiła pierwszy milion.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

16032023_PRZELOMOWYMOMENT_KACZMAREK
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Roksana Węgiel i Kevin Mglej remontują wspólne mieszkanie

Przez ostatnie kilka dni Roksana Węgiel i jej partner, Kevin Mglej, każdą wolną chwilę przeznaczają na remont wspólnego lokum. Jeszcze przed przystąpieniem do konkretnych prac budowlanych, zakochani wykorzystują pustą przestrzeń by... nieco się zabawić. Być może jest to jeszcze etap burzy mózgów i ostatnich szlifów projektu mieszkania, bo młodzi zapytali o sugestie i rady na TikToku.

By wyszło ciekawie i zgodnie z konwencją, para postanowiła wykorzystać dość osobliwy, acz popularny dźwięk, dostępny na platformie. Wokalistka i jej partner bawili się wyśmienicie, bazgrając po nagich ścianach markerami, robiąc dziwne miny i tańcząc na drabinie. Cóż, widać, że tworzą naprawdę zgrany duet.

"Halo, halo, budowa wjeżdża! Budowa! Budowa! Auu! Głowa w betoniarce!" - słyszymy w tle nagrania.

Roksana Węgiel inwestuje zarobiony milion

Życiowy start Roksany Węgiel wydaje się więc dużo prostszy niż w przypadku jej rówieśników. Wystarczy wspomnieć, że pomiędzy relacjami z matur, na instagramowym profilu artystki pojawiła się też informacja o zakupie pierwszego własnego mieszkania. Okazuje się, że 18-latka ma dryg do inwestycji. Mieszkanie kupiła, by je wynająć i mieć z niego stały pasywny dochód. Tą decyzją Roksana Węgiel pochwaliła się również za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Z Kevinem remontujemy nasze mieszkanie, a dziś kupiłam swoje pierwsze inwestycyjne. Bardzo się cieszę" - pochwaliła się na relacji.

O tym, że planuje spore inwestycje, Roksana Węgiel informowała już nieco wcześniej, w rozmowie z Żurnalistą. W tej rozmowie zdradziła też, że pierwszy milion zarobiła w wieku zaledwie 17 lat.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości