Roksana Węgiel na wymownym nagraniu z narzeczonym. Kevin Mglej postanowił ją zakryć

Roksana Węgiel na zabawnym nagraniu z narzeczonym. Kevin Mglej zakywa jej dekolt
Roksana Węgiel na zabawnym nagraniu z narzeczonym. Kevin Mglej zakywa jej dekolt
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel jest bardzo aktywna na TikToku. Młoda artystka niedawno opublikowała kolejne zabawne nagranie, na którym możemy zobaczyć ją w towarzystwie narzeczonego. Na filmiku widzimy jak Kevin Mglej w wymowny sposób zakrywa dekolt ukochanej.

Romantyczna relacja Roksany Węgiel i Kevina Mgleja jest ostatnio na ustach wszystkich. Mimo że opinie internautów bywają czasem kąśliwe, para nie zwraca na nie uwagi i dowodzi, że ich uczucia są mocniejsze niż jakiekolwiek przeciwności.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Roksana Wegiel na zabawnym nagraniu z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. 18-letnia piosenkarka działa także na TikToku stale publikując na swoim koncie nowe zabawne filmiki. Na niektórych gwiazda jest sama, a w innych towarzyszą jej bliskie osoby. Na jednym z najnowszych możemy zobaczyć ją na zabawnym nagraniu z narzeczonym.

Roksana Węgiel na nowym wideo wesoło pozuje do telefonu, nagle w pewnym momencie w kadrze pojawia się Kevin Mglej, który zakrywa głęboki dekolt ukochanej. Po tym wymownym geście piosenkarka wesoło tańczy ze skórzanym okryciem narzeczonego. Fani w pozostawionych komentarzach gratulują zakochanym inwencji twórczej.

W tle nagrania możemy usłyszeć nowy utwór Roksany Węgiel, który młoda piosenkarka zaśpiewała w duecie z Beatą Kozidrak. Piosenka ma tytuł "Łobuz" i lada chwila będzie miała swoją premierę.

Kevin Mglej zaprzeczył plotkom na temat Roksany Węgiel

Jakiś czas temu Kevin Mglej udzielił wywiadu Norbertowi Żyle z cozatydzien.tvn.pl. Przyszły mąż Roksany Węgiel otwarcie skomentował plotki, które krążą ostatnio w mediach na temat jego ukochanej. Przypomnijmy, że według informacji, które rzekomo mieli podać znajomi pary, młodej artystce uderzyła woda sodowa do głowy. Kevin Mglej nie pozostawił na tych doniesieniach suchej nitki.

- Jest to fałszywa narracja wycelowana w Roksanę. To bardzo przykre, że dziś każdy może zostać "Anonimowym znajomym" i można napisać dosłownie wszystko, ale rozumiem, że jest to biznes takich portali — kiedy nie dajemy tematu na tacy, trzeba sobie coś powymyślać. Co do przyjaciół…mamy bardzo hermetyczne grono bliskich osób i za każdą z nich możemy ręczyć, a sama Roksana po pierwsze jest jedną ze skromniejszych osób, jakie znam, a po drugą jedną z najbardziej pracowitych. Gdyby miała odbić jej woda sodowa, to wydarzyłoby się to dawno temu, dziś śmiało mogę przyznać, że właśnie brak tej sodówki mocno mi w niej imponuje, ale z ploteczkami kłócić się nie będę, bo i tak nie wygram - wyznał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości