Roksana Węgiel nie wybiera się na studia. "Szkoła mi trochę przeszkadza"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Roksana Węgiel nie chce iść na studia

Roksana Węgiel w najnowszym wywiadzie przyznała, że po zakończeniu liceum nie zamierza wybierać się na studia. Młoda gwiazda podkreśliła, że szkoła nieco jej przeszkadza w rozwijaniu kariery muzycznej. Zapewniła jednak, że zależy jej na zdaniu matury.

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Piosenkarka zadebiutowała w polskim show-biznesie, jeszcze będąc dzieckiem, a potem wygrała Eurowizję Junior, co skutecznie otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Dziś Roksana Węgiel jest już wkraczającą w dorosłe życie nastolatką i za niecały rok skończy 18 lat. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, że po skończeniu liceum nie zamierza na razie kontynuować edukacji.

Roksana Węgiel po zakończeniu szkoły nie chce iść na studia

Roksana Węgiel przy okazji jednego z eventów branżowych opowiedziała o swojej edukacji. Młoda gwiazda od dawna ma zapewniony indywidualny tok nauczania, by mogła łączyć obowiązki szkolne z rozwijaniem kariery muzycznej. W rozmowie z Pudelkiem 17-latka zapowiedziała, że po zdaniu matury nie chce iść na studia. Przynajmniej nie w najbliższym czasie.

"Moja szkoła odbywa się tak, że mam indywidualny tok nauczania. Niezmiennie to trwa od trzech lat. Niezmiennie tym samym trybem idę. To jest bardzo dobre dla mnie, bo jestem w stanie sobie wszystko nadrobić i dogadać się z nauczycielami terminowo, żeby mi to wszystko pasowało, bo mnie bardzo często nie ma. Myślę, że skończę szkołę średnią takim trybem, na pewno maturę chcę zdać. Na studia się nie wybieram na pewno od razu, ale jak będę miała maturę, to przecież mogę iść na studia nawet na starość" - opowiadała.

Roksana Węgiel przyznała, że studia nie są dla niej priorytetem.

"Szkoła trochę mi przeszkadza. Nie będę ukrywać. Wiem, że to gdzieś tam jest ważne, no muszę się uczyć. Takie mam podejście, po prostu chcę zdać tę maturę" - podkreśliła.

Warto podkreślić, że Roksana Węgiel nie jest pierwszą młodą gwiazdą, która tak postanowiła. Kilka lat temu podobne działanie podjęła Julia Wieniawa, która w rozmowie z mediami zapewniała, że studia nie są najważniejszą rzeczą w życiu i po ukończeniu szkoły średniej, skupiła się na karierze zawodowej.

Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony"
Karolina Antoniades o wychowywaniu córki. "Okres dorastania jest szalony" Karolina Antoniades z "Żony Miami" opowiedziała o wychowaniu córki. Atena niedługo skończy 11 lat i nie ma najłatwiejszego charakteru. Widzom programu dała się poznać jako bardzo stanowcza dziewczynka. Karolina Antoniades w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że ciągle musi ją mobilizować i bardzo ważna jest odnowienia dyscyplina.

Roksana Węgiel ma chłopaka

Roksana Węgiel, jak każda nastolatka, przeżywa obecnie pierwsze miłości. Kilka lat temu dużo mówiło się o jej związku z reprezentantem Białorusi na Eurowizji Junior, Danielem Yastremskim. Po pewnym czasie para się jednak rozstała, a były chłopak piosenkarki zapewniał media, że wciąż się w przyjacielskich stosunkach.

W czasie pandemii koronawirusa Roksana Węgiel znalazła nową miłość. Na jej Instagramie zaczęły się pojawiać bukiety kwiatów, a celebrytka wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Reporterka Jastrząb Post zapytała wokalistkę, czy jej serce znów jest zajęte.

"Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego. Możecie nam życzyć wszystkiego dobrego" - zakończyła temat.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości