Roksana Węgiel pokazała mamę. To rzadki kadr. "Najpiękniejsza"

Roksana Węgiel pokazała, jak wygląda jej mama
Roksana Węgiel pokazała, jak wygląda jej mama
Źródło: MWMEDIA
Roksana Węgiel wiele zawdzięcza rodzicom, a szczególnie mamie Edycie Węgiel, która od początku wspierała karierę córki i się nią opiekowała. Pełnoletnia już wokalistka pokazała fanom najnowsze zdjęcie swojej mamy.

Roksana Węgiel podkreśla w wywiadach, że ma ogromny szacunek do swoich rodziców i jest z nimi blisko. Jej mama była jednocześnie jej opiekunką, towarzyszką, ale i przyjaciółką. Niedawno Roxie Węgiel zyskała pełnoletność, teraz pisze egzaminy maturalne, ale nie zapomina o tym, czego nauczyli ją rodzice.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o relacji z córką.

Roksana Węgiel pokazała, jak wygląda jej mama

Mama Roksany Węgiel opublikowała na swoim profilu na Instagramie nowe zdjęcie. Kobieta rzadko udostępnia tam treści. Wokalistka postanowiła wesprzeć mamę i pokazała jej nową fotografię na InstaStories. Odesłała swoich fanów do profilu Edyty Węgiel i zostawiła komentarz: "Najpiękniejsza".

Internauci zachwycają się urodą matki i córki i twierdzą, że wyglądają jak siostry. Edyta Węgiel towarzyszyła córce na początku jej kariery. Była z nią podczas każdego występu. Wspierała, była opiekunem i przyjaciółką nastolatki. Teraz rzadziej można już ją zobaczyć u boku gwiazdy, ale cały czas wspiera córkę w jej działaniach. Roxie Węgiel skończyła już 18 lat i ma o wiele starszego od niej chłopaka Kevina Mgleja, który jest również jej partnerem zawodowym i miał spory udział w najnowszej płycie piosenkarki. Para jest w sobie szaleńczo zakochana, a Roksana Węgiel nazwała chłopaka swoją "inspiracją". Z podziwem obserwuje, jak jej ukochany radzi sobie w roli ojca. Gwiazda zdradziła, że jej rodzice spokojnie przyjęli wiadomość o tym, że partner córki ma dziecko z inną kobietą.

Edyta Węgiel w rozmowie z party.pl stwierdziła, że jej córka z charakteru wcale nie jest aż tak do niej podobna.

"Roksia jest bardziej przebojowa. To zdecydowanie najbardziej szalona dziewczyna w naszej rodzinie" - opisała córkę w wywiadzie, który ukazał się dwa lata temu.

Roksana Węgiel pokazała mamę
Roksana Węgiel pokazała mamę
Źródło: Instagram @roxie_wegiel

Mama Roksany Węgiel szczerze o córce i jej popularności

Mama Roksany Węgiel zdradziła w wywiadzie z party.pl również to, że gdy jej córka pojawiła się na świecie, zdecydowała się zostać w domu i poświęcić wychowaniu dziecka. Jej mąż podjął się utrzymania rodziny. Dodała, że wydaje jej się, że ta decyzja zaprocentowała i dlatego ma tak świetny kontakt z córką. Edyta Węgiel powiedziała, że nikt w rodzinie nie nastawiał się na to, że Roksana będzie gwiazdą. Traktowano ją jak zwykłą nastolatkę. Dziewczyna miała obowiązki w domu.

"Pamiętam, że jak miała pięć lat, spytała: 'Mamusiu, a jak myślisz, kim ja bym mogła być z zawodu?'. Odpowiedziałam: 'Roksiu, kimkolwiek zechcesz, musisz tylko wierzyć w swoje marzenia'. Niedawno rozmawiałyśmy o tym, że historia zatoczyła koło. Eurowizję Junior córka wygrała piosenką 'Anyone I Want to Be'. To przed laty były moje słowa do niej" - wspominała mama Roksany Węgiel.

Edyta Węgiel nie ukrywała, że jej córka miała kryzys związany z hejtem. Z jednej strony Roxie wydawała się silna i nie skupiała się na złośliwych komentarzach, ale później okazało się, że bardzo je przeżywała. Rodzice wokalistki w porę zareagowali i otoczyli nastolatkę opieką.

"Te złośliwe komentarze tylko pozornie spływały po Roxie. Po czasie wszystko wracało jak bumerang, w zupełnie nieoczekiwanych sytuacjach. Przychodził kryzys i nagle Roksana odreagowywała słowa, które o sobie usłyszała. Ludzie często traktują moją córkę jak dorosłą, zapominając, że ona jednak ma 16 lat" - wyznała mama piosenkarki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości