Fani niepokoili się o Roksanę Węgiel. Teraz zdradziła, ile obecnie waży. Jak bardzo schudła?

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Źródło: MWMEDIA
Grafik wypełniony po brzegi, intensywne treningi - tak wyglądała codzienność Roksany Węgiel w ostatnich miesiącach. Praca zaprocentowała nie tylko w jej rosnącej popularności, ale również w zaskakującej przemianie sylwetki. Młoda gwiazda w jednym z niedawnych wywiadów zdradziła, ile aktualnie waży.

Mimo młodego wieku Roksana Węgiel jest artystką z licznymi muzycznymi osiągnięciami. Jej kariera nabrała tempa, gdy miała jedynie 13 lat, kiedy to zwyciężyła w konkursie Eurowizja Junior. Prywatnie gwieździe również się wiedzie. Niedawno wzięła ślub z osiem lat starszym Kevinem Mglejem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel na planie nowego teledysku. Opowiedziała o kolejnym doświadczeniu w dubbingu

Roksana Węgiel o tym, ile schudła

Roksana Węgiel bezustannie zaskakuje swoich fanów. Ostatnio na fali sukcesu, jaki przyniósł jej udział w znanym tanecznym show, artystka wyruszyła w koncertowe szaleństwo, nie dając sobie ani chwili wytchnienia. W rozmowie z serwisem ShowNews gwiazda przyznała, że intensywne tempo pracy miało ogromny wpływ na jej wagę. Jak zdradziła artystka, dopiero od niedawna ma czas na chwilę wytchnienia.

"[...] Dopiero teraz pojawiła się nadzieja na chwilę odpoczynku" - wyznała Roksana.

Wielu fanów Roksany Węgiel dostrzegło, że w ciągu ostatnich miesięcy artystka przeszła niesamowitą przemianę. Wokalistka zaskoczyła swoją nową, odchudzoną sylwetką. Gwiazda w rozmowie z portalem wyznała także, że zrzuciła około 4 kilogramów, a aktualnie waży 47 kg.

"Myślę, że [zrzuciłam - przyp. red.] z 4 kilogramy może? Teraz ważę 47" - przyznała gwiazda w rozmowie z portalem.

Roksana Węgiel zwyciężyła w sądzie

Roksana Węgiel jeszcze jako nastolatka podpisała umowę ze znaną wytwórnią muzyczną. Wkrótce potem zaczęły pojawiać się głosy, że kontrakt nie był dla niej korzystny. Z tego powodu artystka zdecydowała się zakończyć współpracę z gigantem muzycznym i rozwiązała kontrakt. Wkrótce potem jej prawnicy skierowali sprawę do sądu.

Jednym z punktów rozprawy była umowna kara pieniężna, jaką Roksana Węgiel miała uiścić za niewypełnienie warunków kontraktu. Jak informuje "Fakt", plotki sugerowały, że mogła ona wynosić nawet 20 mln zł.

W roku 2022 Sąd Okręgowy wydał wyrok, stwierdzając, że umowa z wytwórnią była nieważna do chwili, gdy Roksana Węgiel osiągnęła pełnoletniość. Mimo to piosenkarka złożyła apelację, co doprowadziło do ostatecznej decyzji sędziego. We wspomnianej zadecydowano, że umowa została podpisana bez zgody sądu opiekuńczego, co oznacza, że jest nieważna w całości.

Roksana Węgiel już po ogłoszeniu wyroku pochwaliła się swoim sukcesem w sieci.

"Po kilku latach wygrałam proces z moją pierwszą wytwórnią. To była walka o wolność artystyczną, wolność wyborów, wolność głosu młodego pokolenia w show-biznesie. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że moja odwieczna maksyma 'prawda zawsze się obroni' znalazła potwierdzenie w polskim systemie sądownictwa. Buziaki — wolna Roksana Węgiel" - napisała na swoim instagramowym koncie dumna artystka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości