Nie żyje gwiazda "Mam Talent!". Miała zaledwie 32 lata

Emma Jones
Emma Jones
Źródło: Getty Images / Instagram
Nie żyje Emma Jones. Kobieta była półfinalistką dziewiątej edycji brytyjskiego "Mam Talent!". Znana z przepięknego głosu artystka odeszła zaledwie dzień po zdiagnozowaniu u niej choroby nowotworowej.

Emma Jones zyskała duży rozgłos po występie w dziewiątej edycji brytyjskiego "Mam talent!". Jej wykonanie "Ave Maria" zachwyciło jurorów i publiczność. Zyskała ogromną popularność i uznanie w Wielkiej Brytanii, a jej głos nazwany został jednym z najpiękniejszych w historii programu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy odeszli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku

Dramatyczne szczegóły na temat przyczyny śmierci Emmy Jones

Chociaż Emma Jones zmarła już w lutym 2024 roku, to informacje o jej śmierci dotarły do mediów dopiero teraz. Gwiazda nie ujawniała swych problemów zdrowotnych publicznie, a jej śmierć stała się zaskoczeniem dla wielu fanów i znajomych. O śmierci artystki poinformowano w oficjalnym komunikacie na jej profilu na Facebooku.

"Z przykrością informujemy, że Emma Jones zmarła. Odeszła w walentynki po zdiagnozowaniu raka" - informuje fragment pożegnalnego wpisu.

Wskazano, że pierwotne źródło choroby stanowił rak jajnika, który zaczął się rozprzestrzeniać na inne narządy. Artystka zmarła w szpitalu w Cumberland w Anglii, co potwierdziły również inne źródła. Media brytyjskie podały także informację, że gwiazda odeszła zaledwie dzień po zdiagnozowaniu u niej raka.

Wiele osób, które miało szansę poznać Emmę Jones, wyraziło smutek wywołany bolesną stratą. Niektóre z nich w mediach społecznościowych dzielą się swoimi wspomnieniami, podkreślając, jak niezwykła była Emma Jones.

Emma Jones - gwiazda z niezwykłym talentem

Kariera Emmy Jones, choć krótka, była niezwykle intensywna i pełna sukcesów. Jej niezapomniane wykonanie "Ave Maria" podczas dziewiątej edycji brytyjskiego programu "Mam talent!" zdobyło uznanie jurorów i publiczności.

Nieśmiała, ale utalentowana artystka, natychmiast podbiła serca milionów widzów, którzy do dziś pamiętają jej emocjonujące występy. Zgodnie z relacjami fanów oraz najbliższych, Emma Jones była osobą niezwykle ambitną, zawsze dążącą do doskonałości. Jej debiutancki występ był najlepszym dowodem na jej talent i determinację.

Brytyjski dziennik "The Sun" przy okazji informowania o jej śmierci przypomniał w jednym ze swoich artykułów, że rak jajnika to choroba, która najczęściej dotyka kobiety po 50. roku życia. Niemniej jednak choroba ta może zaatakować również kobiety młodsze, takie jak 32-letnia Emma Jones.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości