Roksana Węgiel zrezygnowała ze studniówki. Zdradziła powody swojej decyzji

Autor:
Norbert
Żyła
Roksana Węgiel, Roxi Węgiel

Roksana Węgiel w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że w tym roku zrezygnowała z imprezy studniówkowej. Powód decyzji jest zaskakujący. Gwiazda ujawniła również jak dogaduje się z rówieśnikami.

Roksana Węgiel jest pochodząca z Jasła wokalistką, która swoją karierę rozpoczęła w znanym międzynarodowym konkursie muzycznym. Pomimo młodego wieku już świetnie poradziła sobie w show-biznesie. Gwiazda ma na koncie kilka hitów, które pokochała publiczność. Na temat życia prywatnego Roksany Węgiel również ostatnio jest głośno, głównie w kontekście jej związku z 8 lat starszym Kevinem Mglejem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Roksana Węgiel opowiedziała, dlaczego zrezygnowała ze studniówki

Roksana Węgiel niedawno obchodziła 18. urodziny. Młoda gwiazda wkroczyła w dorosłość z przytupem, organizując z tej okazji huczną imprezę, która odbyła się w drugi weekend stycznia u podnóża Tatr. Zdjęcia z sekretnej imprezy artystki wyciekły do sieci, ponieważ opublikowała je przyjaciółka gwiazdy.

Obecnie pełnoletnia już Roksana Węgiel przygotowuje się do egzaminów maturalnych, które już za kilka tygodni. W związku z powyższym sezon studniówkowych imprez jest obecnie w pełni. W jednym z ostatnich wywiadów młoda artystka przyznała, że nie pójdzie na studniówkę, a to wszystko przez jej relacje z rówieśnikami. Roksana Węgiel udzieliła wywiadu portalowi brzesko.naszemiasto.pl, w którym opowiedziała o swoich powodach wspomnianej decyzji.

"Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej" - powiedziała artystka.

Roksana Węgiel i jej związek z 8 lat starszym partnerem

Roksana Węgiel zamiast studniówki z rówieśnikami z pewnością będzie wolała spędzić ten czas w towarzystwie swojego 8 lat starszego partnera. Kevin Mglej jest autorem tekstów piosenek więc tematy artystyczne są jednymi z wielu, które połączyły parę. Młodej gwieździe nie przeszkadza fakt, że jej partner ma trzyletniego syna z poprzedniego związku. Zakochani ostatnio nawet sprawili sobie szczeniaczka. Wspólna opieka nad pieskiem z pewnością jeszcze bardziej umocni ich więź.

Niedawno młoda artystka zdradziła w rozmowie z nami (o czym pisaliśmy tutaj), że przygotowała dla swojego partnera piosenkę. Miał to być dla niego prezent w związku ze świętem zakochanych. Gwiazda powiedziała nam również, jak jej ukochany zareagował w związku ze zmianą koloru włosów artystki. Okazuje się, że partner gwiazdy entuzjastycznie podszedł do jej metamorfozy.

 "Bardzo mu się podobało! Może nawet powiedzieć, że kiedyś coś lekko zagadywał o tę zamianę, póki co utrzymuje, że mu się podoba (śmiech)" - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Roksana Węgiel.

Widać, że artystka wraz z partnerem świetnie czują się w swoim towarzystwie i z pewnością jeszcze nieraz usłyszymy w mediach o łączącym ich uczuciu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości