Joanna Lazer z Red Lips o związku. Mąż początkowo się jej nie spodobał!

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Joanna Lazer o związku

Joanna Lazer wzięła udział w akcji charytatywnej, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie uchodźców z Ukrainy. Podczas wernisażu połączonego z aukcją liderka zespołu Red Lips rozmawiała z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl. Joanna Lazer opowiedziała o swoim związku i ślubie w egzotycznej Tajlandii.

Joanna Lazer jest liderką zespołu Red Lips. Wcześniej występowała w grupach Aisha i Delfin oraz Energy. Cechą charakterystyczną Joanny Lazer były jej płomiennie rude włosy. Na aukcji zjawiła się w zupełnie nowym wydaniu. Zmieniła kolor włosów na pudrowo różowy, czym przykuła uwagę mediów.

Joanna Lazer o związku

Joanna Lazer w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoim związku. W 2016 roku wokalistka poślubiła gitarzystę związanego z zespołem Red Lips - Łukasza Lazara. Jak się okazuje, mężczyzna na początku jej się nie podobał, jednak łączyła ich przyjaźń. Czy Joanna Lazer ma radę dla kobiet, które są w podobnej sytuacji i zastanawiają się nad wejściem w związek?

- Ja myślę, że to już każda kobieta musi uznać indywidualnie - bądź też nie uznać. Ja uznałam, że to jest miłość na całe życie, przynajmniej taką mam nadzieję - przyznaje.

Wokalistka nie ukrywa, że w tej miłości na całe życie zdarzały się ostre zakręty.

- Na razie jesteśmy ze sobą ok. 15 lat, więc prawie już jak stare dobre małżeństwo. Chociaż w samym związku małżeńskim już trochę krócej. My przede wszystkim jesteśmy teamem takim na życie. Jesteśmy partnerami, przyjaciółmi i to podstawa. Chociaż oczywiście mieliśmy swoje zakręty i zdarzały nam się kryzysy, ale to chyba tylko umacnia nas związek. Jestem szczęściarą! - mówi Joanna Lazer.

Całej rozmowy posłuchacie w poniższym wideo.

Joanna Lazer z Red Lips o związku. Mąż jej się nie podobał
Joanna Lazer z Red Lips o związku. Mąż jej się nie podobał Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Lazer o egzotycznym ślubie

Para pobrała się poza granicami Polski - wybrali wówczas egzotyczny kierunek. Wokalistka przyznaje, że stara się w wyjątkowy sposób obchodzić rocznicę ślubu.

- Staram się co roku wracać do Tajlandii. Oczywiście rok pandemiczny był taki, że nie mogliśmy być, ale na rocznice staramy się pojechać. Łączymy przyjemne z pożytecznym, bo zazwyczaj to jest taki okres u nas w zawodzie, że niezbyt wiele się dzieje, więc możemy sobie pozwolić, żeby wyjechać. Staramy się tak pielęgnować tę tradycję - mówi.

Joanna Lazer ma swoje sposoby na zwiedzanie Tajlandii. Podzieliła się nawet jednym z pomysłów na podróżowanie:

- To jest naprawdę piękny kraj. Jest jeszcze dużo nieodkrytych, dziewiczych zakątków. Polecam wam, jak będziecie wybierać się do Azji, to koniecznie skuter, między nogi dwa kaski albo jeden, zależy! I po prostu przed siebie, byleby tylko dojechać w takie miejsca, do których nie docierają żadni turyści - zdradza Joanna Lazer w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości