Salma Hayek olśniewa urodą. Dodała zdjęcie bez makijażu

Autor:
Norbert
Żyła

Salma Hayek dodała na swoje media społecznościowe zdjęcie bez makijażu. Fani legendy kina nie kryją podziwu nad jej fotografią w wersji sauté oraz są zgodni, że czas się dla niej zatrzymał. Ponadto aktorka zdecydowała się na radykalne zmiany względem swojego wizerunku. 

Salma Hayek jest meksykańską aktorką, reżyserką oraz producentką filmową. Zagrała w nagradzanych produkcjach, takich jak np. "Frida" czy "Desperado". Druga ze wspomnianych ról u boku Antoniego Banderasa w latach 90. pozwoliła jej dotrzeć na sam szczyt. Prywatnie od 2009 r. mężem gwiazdy jest francuski biznesmen François-Henri Pinault.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Guy Ritchie o pracy nad filmem "Gra Fortuny"
Guy Ritchie o pracy nad filmem "Gra Fortuny" Źródło: "Co Za Tydzień"

Salma Hayek zachwyca wyglądem

56-letnia aktorka zachwyca urodą, co można zobaczyć na dodawanych przez nią zdjęciach w serwisach społecznościowych. Gwiazda jest aktywna m.in. na Instagramie, gdzie regularnie się udziela. Jedno z najnowszych zdjęć Salmy Hayek wywołało szczególne poruszenie wśród obserwujących ją fanów. Na wspomnianej fotografii legenda kina zapozowała na tle okna, zza którego wyłaniają się górskie szczyty. Jednak to nie malownicze widoki zwróciły największą uwagę internautów, a niezwykła uroda gwiazdy.

Aktorka postawiła na naturalność, prezentując się na zdjęciu nawet bez grama makijażu. Trzeba przyznać, że wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. Dodanej fotografii towarzyszy opis, w którym życzy obserwującym wszystkiego dobrego w roku 2023.

Salma Hayek niemal zrezygnowała z używania makijażu i farbowania włosów

Nie jest tajemnicą, że Salma Hayek w życiu codziennym stawia na delikatny makijaż lub całkowicie z niego rezygnuje. Aktorka nie farbuje również włosów. Trzeba przyznać, że taki wizerunek jej niezwykle służy, a w wersji sauté wygląda przepięknie, co nie umknęło też uwadze obserwujących ją fanów. Wspomniani są zachwyceni naturalnym lookiem gwiazdy, a w komentarzach komplementują jej urodę.

Salma Hayek i François-Henri Pinault są razem od 2006 r. Para stanęła na ślubnym kobiercu w walentynki 2009 r. i od tamtej pory tworzą zgrane małżeństwo. Ślub cywilny odbył się w paryskim ratuszu, a o ceremonii wiedzieli tylko ich najbliżsi przyjaciele oraz rodzina. Salma i François obecnie wychowują nastoletnią córkę Valentinę, która przyszła na świat w 2007 r. Wspomniana coraz częściej towarzyszy znanej mamie podczas oficjalnych wyjść.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości